Inglisõnumid sügiskuu viimaseks nädalaks

28
21428
Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Selle sõnumiga annavad sinu inglid sulle teada seda, kui suunad oma mõtted positiivseks, muutub ka sinu enesetunne suurepäraseks.

Inglid annavad mõista, et sa ei saa enne tegelema hakata oma füüsilise kehaga, kui sa ei ole panustanud oma keha vaimsetesse juurtesse, sest need on sinu sisemise olemuse “antennid”. Niipea, kui oled endale teadvustanud, et hea enesetunne on osa sinu loomulikust olekust ning tegeled oma elus oma elu positiivsete külgede leidmisega, treenid oma mõttemaailma olema vastavuses enda keskmega. Kui seda teha suudad, aitad oma füüsilisel kehal end tunda pidevalt õndsas olekus ning sul on kogu aeg suurepärane enesetunne.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2017

Foto: Spiritual Opening

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Selgitusse: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.

28 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi