Tagasi
Järgmine

Kevad südames

Foto: HDW Arena

Kogu mäletatava elu on maikuu olnud mu kõige lemmikum kuu aastas. Just looduse imelisuse pärast. Morniks on võtnud külmad maikuud, mis veel lumegagi on kostitanud või lihtsalt olnud läbivalt kui sügis või talv.

Pea kogu täiskasvanu elu mäletan aga seda, et maikuud on mu isiklikus elus olnud traagilised, hinge – ja südamevalu ning pisaraterikkad.

See kombinatsioon on olnud minu jaoks eriti karm ja hullutav – ühest küljest ma tahaks hõljuda, lennelda, tantsida, olla õnnelik, armunud – armastatud…. aga reaalsus on see, et elu on olnud üks paras õudusunenägu. Seega olen maikuu saabumist hakanud pelgama: kas jälle?

Eks ma seegi kord sain vahetult maikuu alguse eel hea kõrvakiilu ja jooksvalt veel mitugi kibevalusat, aga ma olen suutnud ja osanud leida asjas positiivse külje ja negatiivse enda jaoks positiivseks pöörata.

Et tänavu on loodus lihtsalt ideaalne, siis olen sellest võtnud viimast ja minu puhul loogilise tagajärjena olen nüüd ülepeakaela vereimejate poolt kapitaalselt ära näritud ja enda poolt puruks kratsitud, kuna minu puhul toimivat vereimejapeletit enne tänast polnud veel kogenud (täna sõbranna poolt toodu toimis tunni – poolteist, enne kui tuli uuesti peale panna – aga see vähemalt toimis!) ja kublad sügelevad mõistustviivalt. Meeldiva üllatusena võttis roosivesi sügeluse tõesti päris mitmeks tunniks täiesti ära.

Boonusena on mul taas aktiveerunud päikeseallergia ja dekoltee näeb mul välja kui nakkushaiguse käes vaevlejal. Kuna see on iga-aastane paratamatus, siis olen sellega harjunud, kuigi oleks üliõnnelik, kui ükskord ometi sellest jamast pääseks.

Vaatan siiski positiivset poolt – seda, kui kaunis on loodus, kui fantastilised on ilmad ja ma saan neid täiel rinnal ja mahus nautida! Mida mul enam vaja?

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelUrmas Sõõrumaa avab uue enesearengukoolitustele suunatud seminarihoone šamaanirituaaliga
Järgmine artikkelMaikuu lõpu ja juuni alguse inglisõnumid
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi