Inglisõnumid sugukuu viimaseks täisnädalaks

0
4583
Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Foto: Ruth Sanderson

Ärgake!

Kas teil on eluunistus(i)? Midagi, mille kohta endale korrutate – “Ma ei saa seda niikuinii kunagi”, “Minuga ei juhtu see niikuinii”? Kindlasti on! Just nüüd on aeg kirvega kurge püüda ja tähed taevast alla tuua! Nüüd on aeg kõigeks võimatuks, uskumatuks, senisaavutamatuks ja – püüdmatuks! Kõik uksed ja aknad on nii valla, et tõmbetuul võib teid nii läbi tõmmata, et te arugi ei saa ;)

Vabadus, kartmatus, uued algused, uued võimalused, valgelt lehelt algamised – nüüd on aeg kõigeks selleks. Uus kodu, uus töö, uus suhe, lapse eostamine…

Lihtsalt ogar või ahastamapanevalt kurb oleks see aeg kasutamata, sellest viimanegi välja pigistamata jätta…

Teil on vaba voli olla pöörane ja meeletu. Tahaks ühe sobiliku laulukese ka siia juurde leida Pasadenalt, paraku netis seda lugu pole, on vaid sõnad Sasslantises:

“Tahan päeva, mis päikesest hull.
Tahan ööd, kus on tähed ja kuu.
Tahan, et oleks võimalus mul olla pöörane ja meeletu.
Tahan elu, mis hellitaks ilu ja silmi ja kõrvu ja suud.”

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi