Inglisõnumid sulakuu viimaseks nädalaks

16
5209
Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Foto: Joy with Love

Inglid annavad selle sõnumiga sulle teada seda, et hirmul on suured silmad ja tihti teed sa nende põhjal sääsest elevandi. Pea meeles, et hirmud on lihtsalt ühed mõtted või tunded, mis panevad sind eesseisva ees hirmu või end ebamugavalt tundma. Selmet saaksid oma hirmudest midagi kasulikku välja lugeda ja neilt midagi õppida, pead neile silma vaatama ning süüvima nende põhjustesse. Mis on need tagamaad, mis sinus neid hirmutavaid tundeid, emotsioone ja mõtteid esile kutsuvad? Et sinna jõuda, pead väga sügavalt endasse vaatama, pöörama tähelepanu sellele, mis on see tegelik asi, mida sa siis täpselt kardad ning leia üles see põhjus, mis on nende aluseks.

Vaata oma hirmudele silma, kuula, mida on neil sulle öelda. Kui leiad endas piisavalt julgust, et neid kuulata ning näha seda, mida ja miks kardad, jagavad nad sulle äärmiselt võimsat elutarkust, millega oma elus edasi minna ja kuidas oma hirme alistada.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

16 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi