Tagasi
Järgmine

Õppida, õppida, õppida

Foto: Corbis

See lause on nõukogude ajast pärit inimestele liigagi tuttav ja halva “kõrvalmaiguga”, kuigi sisu ei ole sugugi halb, vaid arukas. Alati on midagi õppida. Alati tasub õppida.

Seda enam, kui peale toimekat kevadet, suve ja siis sügist on talvel äkki käed rüpes ja ei oska ajaga midagi tarka pihta hakata. Kui netist otsida, leiab palju erinevaid koolitusi ja kursuseid – igaüks saab vaadata, milline koolitus klapib tema huvide ja tööaegadega – kohal käimise võimalustega.

Mina sain lõpuks ometi pihta koolitusele, mida juba mitu aastat luuranud olin, aga alati oli miski, mis ei klappinud, nii et ei saanud minna. Nüüd lõpuks kõik klappis ja kasutasin juhust.

Ma olen väga rahul oma otsusega sellele kursusele minna, kuigi riskisin sellega, et mu tervis üles ütleb, aga lootes, et siiski peab vastu. Jah, raskeid momente on ja praegugi sõnumeid kirjutades on mul ihu valus kui läbipekstul ja igasugu imelikud kohad ja lihased on valusad, kisuvad vahel krampi, kere on kange, aga pole hullu – järgmiseks koolipäevaks olen üles kosunud!

Kursuse põhiprogrammile lisaks olen mina enda jaoks leidnud palju programmivälist mida õppida: erinevate inimeste käitumine erinevates olukordades, vastupidavus psüühilisele pingele, emotsioonide valitsemine, sellele lisaks absoluutselt uus ja unikaalne inimtüüp minu elus, millist ma polegi veel kohanud, nii et ahmin infot sellest nii kuis vähegi oskan ja suudan ja mul on nii üüratult põnev, et ma ei teagi, kas väiksena aastalõpus kuuse juures pakke oodates oli ka nii ärev või mitte… Igal juhul palju elamusi, muljeid, emotsioone, värvi ellu ja pikad paid iseendale. Tarkused ja teadmised veel kauba peale!

Muuseas: väikeses grupis kuskil midagi õppimas käimine on endasse ja oma koju sulgunud inimesele hea võimalus oma urust tasakesi välja pugeda, rahva sekka saada, aga nii, et korraga liiga palju rahvast ja ruumi ümber pole. Hea variant üleminekuks seltskonda naasmisel. Mina olen kuidagi märkamatult end muust maailmast ära lõiganud, sest olin sellest nii ära kurnatud, et lihtsalt ei jaksanud enam. Nüüd aga tunnen, et… tasakesi võib uuesti proovida… ja kuuajaline kursus väikses grupis on mulle väga hästi sobiv üleminek :)

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

  • 1-5 kuupäev
  • 6-10 kuupäev
  • 11-15 kuupäev
  • 16-20 kuupäev
  • 21-25 kuupäev
  • 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelHarjumuste arhitekt: leia endale unistus, mis sind tõmbaks!
Järgmine artikkelIsvara Joogakool näitab tasuta filmiõhtul spirituaalset filmi „Vee sõnumid“
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi