Inglisõnumid – urbekuu kesknädalaks

21
5178
Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Foto: Reginhard Baumgartner

Inglid annavad selle sõnumiga sulle teada sellest, et peaksid rohkem keskenduma armastusele ning sellele, et siin ilmas loeb kõige enam just armastus. Armastus nii enda, ligimeste, loomade, looduse, keskkonna ja kõige sind ümbritseva vastu – see on tõeline, see on midagi, mis loeb. Kui hakkad nägema oma elus toimuvat ja ümbritsevat armastuse prisma läbi, lood ühenduse ka iseenda sisemise minaga.

Inglid tuletavad sulle meelde ka seda, et kindlasti ei tohi unustada seda, et sa tõmbad oma ellu seda, mis/kes sa tegelikult oled, mida/kuidas mõtled, mida/kuidas käitud jne – saad seda mida külvad. Kui külvad maailma armastust ning positiivsust, saad vastu ka armastust ja positiivsust, ainult seda kõike kordades suuremas koguses. Külvad end ümbritsevad inimesed ja keskkonna üle viha, vaenu, kadeduse, ihnuse ja negatiivsusega – ole valmis seda ka ise lõikama! See on aeg, mil võiksid endalt küsida:

“Olen ma valmis vastu võtma ja jagama armastust? Usun tõeliselt, et tõeline armastus eksisteerib päriselt ka mulle?”

Ära unusta, et sa leiad otsitava armastuse siis, kui sa sellesse usud ja kui oled avatud seda vastu võtma ning teistega ka tõeliselt jagama. Kui kahtled, kas oled armastust väärt, siis sulged sa iseenda armastusele ning armastus ei saa sinuni tulla – sa blokeerid iseenda teed. Seega, usu, ole avatud, et armastus eksisteerib sinule kõikjal nii ajas kui ruumis. Kui seda teed, paranevad ka sinu praegused situatsioonid, millega oled pidanud juba mõnda aega silmitsi seisma. Usu iseendasse, hinda seda, kes sa oled, ole tänulik oma elule nii nagu ta on just praegu – selles hetkes, tänases päevas – alles siis tunned armastuse embust viisil, kuidas pole eales kogenud ega julgenud loota. Armasta tingimusteta nii ennast kui teisi, alles siis meelitad oma ellu järjest enam ja enam ligi armastust, mida vajad.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

21 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi