Inglisõnumid urbekuu teiseks nädalaks

26
10368

1Kevade lähenemine

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?
IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened.
Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Seda saad teha siin ja võtab vaid hetke. Täname!

Kevade algus läheneb päev-päevalt ja jõuab ligi kiiremini, kui me oskame endile sellest aru anda. Mõnes kohas on lumikellukesed juba õitsema hakanud, minu kodukohta jõudsid selle nädala keskel varesed ja hakid ja nüüd nad tiirutavad mu kodulähedase pargi puudelatvade kohal… ja ma olen tige selle linnupeleti peale, mis kraaksub 24/7 pargi kõrval asuva maja katusel. Kasu sellest pole, küll aga pröökab see üle haudvaikse asula ka õhtuti ja öösel, kui linnud ise ammuilma magavad ja vait on… Ja üldse on minu jaoks mõistusevastane idee panna püsti linnupeleti – ja eriti jabur on seda teha maakohas. Varsti pannakse keset metsa püsti metsloomade peleti, sest marjulised ja seenelised kardavad metsas käies metsloomi? Ma ei imestaks….

Ilmad püsivad nullilähedased, tuulised ilmad suudavad asfaldi ja kohati maapinnagi õige kuivaks tuulutada, nii et õhku tekib kevadärevus ja – ootus. Paras aeg jalgratas kuuri alt välja ajada ja üle kontrollida, kas on sõidukorras, rehvid täis – nii et kui teed ja ilmad on tahedamad, saab ilma mudarallit korraldamata end mõnusalt tuulutama minna kaugemale kui mõne kilomeetri kaugusele… ja siis pole enam kaugel aeg, kui sõrmed saab taas mullaseks teha… Mõnus kevade ootus….

Nädala sõnumi valimine

Foto: Quotes Ideas

Vali endale kahe alljärgneva pildi seast just see pilt, mis sind kõige enam enese poole tõmbab või sind lummab. Sest just see pilt peidab enda taga sõnumit sulle konkreetseks nädalaks, mida inglid tahavad, et sa arvesse võtaksid või millele peaksid/võiksid sel ajal rohkem tähelepanu pöörata. Teine pilt, mis järgi jääb, peidab endas sõnumit, millega lähed vastu uuele nädalale. Ära unusta postituse lõpust lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on inglitel sulle nii mõndagi öelda.

Pilt nr 1

Foto: Pisipiiga (8. a)

Pilt nr 2

Foto: Prairie Rose’s Garden

Sõnumite lugemiseks ei ole sul vaja teha midagi muud, kui klikkida nupukesele: “Loe seda edasi” ja ära unusta lõpusõnumit.

Tagasi

Energiavahetus 2017

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Selgitusse: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.

lhvsebswednordea

26 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi