Inglisõnumid urbekuu teiseks nädalaks

26
10499

2Sõnumi lugemine

Foto: Scientifics Online

Kui oled oma pildi ennast jäägitult usaldades, oma intuitsiooni teel välja valinud, kliki sellel, mille tulemusena keerab pilt end ümber ning sulle avaneb pildi taga peituv nädala inglisõnum, millele peaksid/võiksid just käesoleval nädalal rohkem tähelepanu pöörata. Allesjäänud pilt peidab endas sõnumit, millega lähed vastu uuele nädalale.

Kindlasti loe postitus lõpuni, sest postituse lõpus on inglitel sulle saadetud ka lõpusõnum.

Sõnum pildi nr 1 taga

[flippingCard direction=”right” type=”click” border=”0px solid gray” borderRadius=”10px”
background=”white” padding=”0px” textalign=”left”]
[fc_front]

Foto: Pisipiiga (8. a)

[/fc_front]
[fc_back]

Mitmel rindel rabelemine ja vajadus otsustada

Teed korraga liiga paljut. Vahest kannatad rahalise ebakindluse käes või on sul korraga liiga palju plaane käsil. Hoolimata stressist oled suutnud säilitada senise olukorra nii tööl kui kodus. Kui plaanid töökohavahetust, siis säilita praegune koht ja mine vaikselt uuele üle.

Olukord, milles püüad selgust saada, vajab sinupoolset otsust. Ole avatud loomingulistele ideedele ja uutele väljavaadetele. Kui oled valiku tegemisel raskustes, püüa läheneda mängulisemalt. Kui võtad vabamalt, võid ka vastuse kergelt leida.

[/fc_back]
[/flippingCard]

Sõnum pildi nr 2 taga

[flippingCard direction=”right” type=”click” border=”0px solid gray” borderRadius=”10px”
background=”white” padding=”0px” textalign=”left”]
[fc_front]

Foto: Prairie Rose’s Garden

[/fc_front]
[fc_back]

Ühtsuses peitub jõud

Gruppides töötamine rikastab sind praegu. On aeg laiendada sõpruskonda või liituda mõne grupiga. Praegu on sobilik aeg liitumiseks toetava grupiga, kellel on kõrge moraal ja terviklikkus.

Samuti on aeg pärida ja üle vaadata igasugu reeglite, piirangute või piiratud uskumuste kohta, mis on seotud sinu praeguse olukorraga, et olla kindel, et need on õiglased kõigi seotud isikute suhtes. See võib kõrvaldada kõik senised takistused sinu soovide täitumise teelt.

[/fc_back]
[/flippingCard]

Energiavahetus 2017

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Selgitusse: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.

lhvsebswednordea

Eelmine artikkelIntervjuu Kaja Keiliga: ajurveeda võtmesõnadeks on individuaalne sobilikkus
Järgmine artikkelInglisõnumid kevade algusnädalaks
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

26 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi