1Uued algused

Foto: Doing Well by Doing Good

Kui Ahvi aastal ägasid paljud, et see on nende elu halvim, kohutavaim, raskeim aasta ja selle lõppu ei jaksatud enam ära oodata, siis nüüd, mil Kukk on võimule tulnud ja Lõvi tähtkujus olnud uusi algusi tõotanud kuuvarjutus selja taga, on inimesed kergendusega hinganud – mis kergendusega hinganud – rõõmust huilanud! Jubeduste aeg paistab selja taga olevat, lõpuks on asjad liikuma läinud ja häid uudiseid tuleb sisse nii uksest kui aknast ning võimalusi uuteks algusteks jagub – ole vaid mees ja vali need välja!

Nii see on seatud – on suvi ja talv, soe ja külm, öö ja päev, mõõn ja tõus, hea ja halb. Medalil on ikka ja alati kaks külge.

Kuked kirevad meil hommiku, uue päeva, päikese saabumise tervituseks. Kuke aasta tervitab samuti uut algust, päikest, värskust ja võimalusi.

Olgem siis uuteks algusteks valmis peale pilkase pimeduse ja raskuste aega!

Nädala sõnumi valimine

Foto: Kelly Tan

Vali endale kahe alljärgneva pildi seast just see pilt, mis sind kõige enam enese poole tõmbab või sind lummab. Sest just see pilt peidab enda taga sõnumit sulle konkreetseks nädalaks, mida inglid tahavad, et sa arvesse võtaksid või millele peaksid/võiksid sel ajal rohkem tähelepanu pöörata. Teine pilt, mis järgi jääb, peidab endas sõnumit, millega lähed vastu uuele nädalale.

Sõnumite lugemiseks ei ole sul vaja teha midagi muud, kui klikkida nupukesele: “Loe seda edasi” ja ära unusta lõpusõnumit.

Pilt nr. 1

Foto: Wallpaper Gallery

Pilt nr. 2

Foto: HBC333
Tagasi

 Energiavahetus 2017

Kui leiad, et meie tegevus väärib sinu toetust, siis oleme sulle sinu energiapanuse eest ülimalt tänulikud. Oma energiavahetust saad jagada sinule sobiva pangalingi kaudu ning kasuta selleks rekvisiite: Hingepeegel OÜ a/a EE247700771001908595 (LHV) või EE212200221058508715 (Swedbank) ja selgitusse kirjuta: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.
Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis iga kolme kuu tagant: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, loosime oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad kingitused. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

lhv seb swed nordea

 

Eelmine artikkelMaie Matšenas: Uus tasand inimeste tervisliku seisundi analüüsimises on hädavajalik
Järgmine artikkelKilpnäärmehaigetele
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

24 KOMMENTAARI

  1. Olen tänastest sõnumites lummatud ja pisarateni liigutatud. Nii tõeseid vastuseid saab harva. Minu elule väga selged vastused selles ajahetkes. Aitäh INGLIKESED!

  2. see käib nii 100% minu elu kohta hetkel….ka see ylemine pilt……yhe eluraja värav sulgus reedel- ja teine värav on lahti ja ootamas…..ees on kolimine….uus töö……uued tutvused jne.

  3. Hommik ilus:)
    Ma ei saa nyyd sotti..kas teie saate pildi taga olevat sõnumit lugeda..minul see ei õnnestu kuna pilt suur ja pool teksti jääb peitu..näpuga vedades ei liigu miski:(

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi