Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Foto: Soda head

Selle sõnumiga annavad sinu inglid sulle teada seda, et hakkaksid viimaks hindama Universumilt saadetud kinke. Inglid küsivad sinult:

“Kas sead endale piiranguid ega lase endal näha Universumi poolt saadetud märke?”

Pea meeles seda, et Universum toob sulle kõike, mida sa vähegi tahad, aga sina pead aktsepteerima, nägema ning hindama kõike seda, mida ta sulle toob. Paljud inimesed, nii ka sina, sead ise endale piirid, mida väärid või ei vääri ja ka uskumused, et kõige selle hea saamine on isekas. Inglid annavad sulle teada, et kumbki neist arusaamadest pole Universumi silmis tõde, sest Universum toob sulle täpselt nii palju, kui sa ISE seda lased. Tea, et Universumi allikad on lõputud ja see, et sina saad seda, mida sina tahad, ei limiteeri kedagi ega võta ära midagi teistelt. Üks moodus nende sinu väärate tõekspidamiste hajutamiseks on see, kui sa mõtiskleksid selle üle, mis võiks juhtuda, kui sa saad kõik, mida sa soovid.

  • Kas tunned ärevust või hirmu?
  • Kas muretsed selle pärast, et küsid liiga palju?
  • Kas kujutad endale vaimusilmas ette oma soovi, kui see on täitunud ja tekitab see sinus valu või mingit ebamugavustunnet?
  • Kas muutuste ellu toomine teeb sind närviliseks?

Kui sa avastad, et mõned sinu uskumused on sinu unistustega vastuolus või konfliktis siis, kas oled nõus neid muutma nii, et sinu uskumused vastaksid unistustele? Küsimus, mida Universum sulle esitab, on:

“Kui palju head sa suudad vastu võtta?”,

sest täpselt nii heaks asjad lähevad, kui sa vastu võtad.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2017

Foto: Spiritual Opening

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Selgitusse: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.

Eelmine artikkelMuinasjutt ohvrist
Järgmine artikkelHingamismeister Dan Brulé avab teadliku hingamise saladused
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

30 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi