Inglisõnumid viinakuu esimeseks nädalaks

30
17639
Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 6-10 kuupäeva vahel

Foto: Wallpaper Zone

Selle sõnumiga tahavad sinu inglid sulle mõista anda seda, et sa ei jääks oma soovide ning detailide võrku, mis varjutavad sinu tõelist olukorda. Astu sammuke tagasi ning küsi endalt:

“Mis põhjustas tegelikult selle vigastuse?”

Isegi kõige meisterlikumalt peidetud plaanid ei suuda seda siis sinu eest varjata. Usalda oma intuitsiooni ja tea, et sinu vaimsed juhendajad sosistavad sulle õiged vastused kõrva. Tea, et sina ise hoiad endas seda tõe avaldamise jõudu – esmalt iseendale ja alles siis saad seda maailmale kuulutada. Sa võid ja saad alati eristada tõelist tõde väljamõeldud omast.

Ole aus iseendaga ja ole valmis selleks, et sinu hetkeolukord end sulle avalikukstaks oma tõelises palges ning mitte viisil, kuidas sina seda soovid. Inglid tahavad sulle sellega öelda, et mitte kunagi ei saa õunast apelsini ja samamoodi ei saa kassist kunagi lindu. Mõtle nüüd hoolega järele, kas sa tahad muuta kedagi või midagi nii, et see sobiks sinu plaanidega? Lõpetuseks ütlevad sinu inglid sulle:

“Niipea, kui  hakkad nägema asju nii nagu nad tegelikult on, leiad üles tõelise aarde.”

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2017

Foto: Spiritual Opening

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Selgitusse: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.

30 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi