Tagasi
Järgmine

Rege rauta suvel

Foto: Mark Montano

Seda vanarahvatarkust teab ilmselt suurem osa inimestest ja see juhib tähelepanu sellele, et asjadeks tuleb valmistuda aegsasti, mitte viimasel hetkel avastada, et ka tänavu saabub talv ootamatult, või siis et õpilastel saabuvad eksamid nagu välk selgest taevast.

Kui aegsasti ette valmistuda, siis võib rahulikult vastu minna nii talvele kui eksamitele ja paljudele muudelegi asjadele.

Mina käisin raamatupoes targaks saamise abilisi otsimas. Tegin investeeringu ainsasse eestikeelsesse ja ka kaasaegsesse seesugusesse raamatusse – lemmikloomade tohterdamise käsiraamatusse, kus käsitletakse isegi reptiilide terviseprobleeme ja ei piirduta kasside-koerte – pisinärilistega. Olen seda nüüd sirvinud ja see on esmase tutvumise järel minu meelest täielikult oma hinda väärt, seda enam, et tegemist pole mingi õhukese pehmekaanelise üllitisega, vaid pea A4 formaadis üle 600 leheküljelise kõvakaanelise käsiraamatuga.

Selle raamatuga ma loomulikult ei piirdunud – leidsin ühe taskuteatmiku, mis on looma – ja taimeriigi teejuhiks, käsitledes 1200 liiki, mida illustreerib 1500 fotot nagu raamatukaanelt lugeda annab ja olles seejuures üle 500 lehekülje paks, ilusate selgete, arusaadavate fotodega. Mul on kodus teisigi taskuteatmikke. Paljudel neist on pildid pisikesed ja ühele leheküljele on pressitud lademes eri liikide esindajate pilte, liiginimetused on sellises kirbukirjas, et otsi luupi ja pildid stiilis, et varblane ühel pildil on umbes sama suur kui toonekurg teisel ja vot saa siis aru, kui suur keegi tegelikkuses on. Mina võtsin selle teatmiku näppu ja läksin jalutama ning tundsin järjest liik liigilt erinevad taimed ära ja mul polnud kahtlusstki, kas see on see või too on too. Ja no kuulge, see teatmik on praegu soodusmüügis 6 euroga!

Raamatutestimise käigus leidsin ka koha, kus on põdrakanepit, taime 99 häda/haiguse vastu, sellises koguses, et küüni saaks täis… Kodus lugesin netist, et mulle endale on teda mitmel väga olulisel põhjusel vaja, seega kukun teda nüüd hoolega varuma ja töötlema – et mulle ei kukuks taevas pähe ehk ma avastaks mingil hetkel, et olen õigel ajal jätnud ettevalmistustööd tegemata ja enda eest hoolitsemata.

Soovin teilegi, et teil õnnestuks ree rautamine aegsasti ja edukalt!

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelHeinakuu algusnädala inglisõnumid
Järgmine artikkelMantralaulja Simrit Kaur Khalsa tuleb Eestisse
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi