Jaagupikuu teise nädala inglisõnumid

0
3578
Tagasi
Loe seda edasi

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Tempora mutantur, et nos mutamur in illis – ajad muutuvad ja meie koos nendega. Ehk muutused on osa meie elust. Ajaga kaasas käimine on muutustega kaasas käimine. Reeglina on vanematel inimestel raskem igasugu uusi asju ja uuendusi vastu võtta ja nendega kohaneda, paraku ilma selleta ei pääse. Sel nädalal tuleb Sul endal tegemist teha muutustega. On muutusi, mis meile meeldivad ja sobivad, on muutusi, mis on meile vastumeelsed ja on muutusi, mis jätavad meid ükskõikseks. Kõige selle juures tuleb säilitada kaine mõistus ja teha vahet selle vahel, mida me suudame ja saame mõjutada ja mida mitte. Me ei saa kätt ette panna vananemisele, küll aga saame me muuta selle võimalikult valutuks ja sujuvaks ning mitte muutuda pahuraks torisejaks.

Me ei saa parata sinna, et ühel päeval on meie lapsed saanud täiskasvanuks ja lähevad oma teed. Küll aga saame me kasvatada ja õpetada neid, et nende elluastumine kulgeks võimalikult valutult ja sujuvalt ning valmistuda ka ise selleks ajaks ette, kui kodu jääb tühjaks. Kui on tunne, et oma mõistus ei võta, kuidas nendes oludes hakkama saada, on alati omal kohal targema ja kogenumaga nõu pidada. Kui pole inimest, aitab ka hea ja asjalik raamat. Peamine on aga julgus tunnistada endale oma probleemi ja sellega aegsasti tegeleda.

Kui aga neid muutusi muretumalt vaadata, siis saab muutuda ka ilusalongis. Olete küll internetis näinud fotoseeriaid, mis imesid teeb tasemel meik ja kuidas muudab ilmet teine juuksevärv ja – lõikus. Täpselt samamoodi saavad mehed oma välimust muuta teise soengu, vuntside ja habeme abil. Leidke vaid tasemel tegija, mitte keegi soperdaja ja te üllatute isegi!

Tagasi
Loe seda edasi

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi