Jaanuari lõpu-veebruari alguse inglisõnumid

0
8542
Tagasi
Järgmine

Ühe lõpp on teise algus

Nii nagu kuud – üks lõppeb, et teine saaks alata, on elus ka muude asjadega. Kui miski saab otsa, tuleb midagi muud asemele. Ühe lõpp on teise algus. Isegi inimelude kohta räägitakse, et kui suguvõsas keegi sureb, siis aasta jooksul keegi ka sünnib – ja elu on näidanud, et see tõesti kipub nii olema.

Iga kuu ja iga päev on meile antud uus võimalus kõike otsast alata, teha paremini, kogenumalt kui seni. Mitte klammerduda mineviku külge, mitte elada läbi unistuste tulevikus, vaid elada olevik kadestamisväärseks.

Kõigele muule lisaks meenutan, et veebruaris on sõbrapäev – praegu hea aeg valmistada-muretseda kallitele sõpradele meelespidamiseks midagi südamest tulevat ja see aegsasti panna teele nendele sõpradele, kes elavad nii kaugel, et nende juurde sõita/lennata ei jõua. Need sõbrad aga, kes on lähedal, nende jaoks leidke aega, et silmast silma kohtuda ja anda neile teada, kui olulised nad teile on. Eestlased ei kipu ju seda välja ütlema, seega vähemalt sõbrapäeval võiks seda teha. Et see päev ootamatult nagu lumi ei saabuks, ongi praegu paras aeg ettevalmistused ära teha :)

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelInglisõnumid helmekuu viimaseks täisnädalaks
Järgmine artikkelHeategu koos väärikusega
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi