Jaanuari lõpu-veebruari alguse inglisõnumid

0
8460
Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Sina, naine, ammutad oma energiat loodusest, taimedest, loomadest, värskest õhust. Looduse ilu täidab sindki iluga, metsikute loomade graatsia asub ka sinu paindlikus kehas.

Looduse värv on roheline, mis on samuti viljakuse ja tasakaalu värv, eneseaustuse ja heaolu sümbol.

Õpi looduselt, kuidas olla harmoonias iseendaga. Loomad on instinktiivsed ja targad ega täida teiste nõudmisi, vaid elavad iseendale. Loodus on vaba nii jooksmiseks, lendamiseks kui õitsemiseks. Loodus on ka kannatlik – õpi ootama või lihtsalt elama rahulolus, kuna midagi paremat on alles teel sinu juurde. Kasuta ooteaega puhkamiseks ja kosumiseks.

Selle nädala kristalliks sobib sulle just suitsukvarts.  Oma toimelt on ta toetav ja kaitsev kivi, ergutava mõjuga. Maandav kivi, leevendab stressi.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi