Jahikuu teise nädala inglisõnumid

28
15968
Tagasi
Järgmine

Tee seda, milles hea oled!

Foto: The Abundance Project

Iga inimene puutub oma elus, vähemalt korra, kokku identiteedikriisiga. Eriti levinud on see keskeas, kus seisad nagu kits kahe heinakuhja vahel ja mõtled, mida oma ülejäänud eluga peale hakata. Mis on see salapärane miski, millega tahaksid ja saaksid tegeleda nii, kus sa ei peaks tööl käies ülejäänud elu päevagi tööd tegema? Ehk siis, kuidas saaksid olla tõeline sina ehk tegeleda sellega, mis paneb sinu südame ja hinge suurest rõõmust rõkkama ning töö ei olegi töö, vaid suur lust ja rõõm.

Ka mina seisin mõni aeg tagasi selle ukse ees ja mõtlesin, mida paganat ma nüüd peale hakkan. Senini on läinud nii, et kõik see, mis mulle sügavalt huvi ja rahuldust pakub, on läinud mingil põhjusel vett vedama. Ütleme nii, et elul on minu plaanidega olnud teised plaanid ja me (loe: eluga) ei ole kuidagi jõudnud veel selle konsensuseni, kus mõlemad pooled täielikult rahule jäävad.

Kes mind vähegi tunnevad, teavad, et olen hingelt püsimatu ja ei oska lihtsalt käed rüpes passida ning ma pean füüsiliselt kuskil alati käsipidi sees olema. Siinkohal mõtlesin, et palun oma sõpradelt veidi abi, et sellest kriisist kiiresti välja tulla. Palusin neil kirja panna minu 3-5 tugevamat oskust/omadust, mis mul nende meelest olemas on. Kui tahad sama teed minna ja enda kohta rohkem teada saada, mis on need sinu tugevamad omadused ja oskused, mida teised sinu juures kõige enam hindavad, siis küsi võimalikult erinevatelt inimestelt nagu sõbrad, kooli-/töökaaslased, head tuttavad, pereliikmed. Samas ei ole sul mõtet seda küsida ka väga paljudelt, piisab sellest, kui küsid kuni kümnelt inimeselt. Usu või mitte, aga sa saad neilt üsna sarnased vastused, sest sinu tugevamad omadused ja oskused paistavad neile kõigile ühtselt silma.

Foto: Hotflick

Üheks seni kõige ootamatuks ja enda jaoks huvitavamaks ning värvikamaks vastuseks sain selle, et võiksin Sigatüükas olla proua Hooch… Ja kui sa ei tea, kellest jutt, siis tegemist on ühe särtsaka daamiga, kes õpetas noortele võluritele luuaga lendamist… Pean mainima, et sarnasus nii välimuselt kui hingelt on täiesti olemas …, seega kohtume tunnis!

Millised sõnumid inglid sulle aga kaalukuu teise nädalasse endaga kaasa tõid, saad teada, kui otsid rippmenüüst üles oma sünnikuupäeva.

Sünnikuupäevade vahemikud, mille järgi inglid seekord oma sõnumeid jagasid

  • 1-5 kuupäev
  • 6-10 kuupäev
  • 11-15 kuupäev
  • 16-20 kuupäev
  • 21-25 kuupäev
  • 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on inglitel sulle ühtteist öelda.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2017

Foto: Spiritual Opening

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Selgitusse: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.

Eelmine artikkelAugusti lõpunädala inglisõnumid
Järgmine artikkelSa oled ainult üks patarei, kuni sa pole „ärganud“.
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

28 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi