Jõulunädala sõnumid 2021

1
14981
Tagasi
Järgmine

Kalendaarse talve algus

Foto: Peggychoucair

Kuigi inimeste jaoks on talv ammu juba alanud – on külma, lund ja lörtsi juba olnud ja kütmata elamises ei kannata elada, siis kalendaarne talv saab alguse alles nüüd, 21.12.2021. Kui heita veelgi pilku kalendrisse ja natukene rehkendada, siis võib aru saada, et järgmise nädala keskpaigaks on aeg sealmaal, et päikesetõusu aeg enam hilisemaks ei lähe, küll aga läheb minut minuti haaval hilisemaks päikese loojumise aeg. Teisisõnu, päevad hakkavad pikemaks minema juba järgmisest nädalast. Seda keelt küll – ööpäeva ei tule ju aega juurde! Tegelikkuses on selge ilmaga valge juba enne päikesetõusu kellaaega ja peale loojumistki, samas kui pilves ilmaga on ka keset päeva toas nii pime, et vaja tuli põlema panna.

Mida on inimesed harjunud rääkima ja mõtlema? Sügis ja talv on pimedad, sünged, masendavad ajad, depressiivsed – ja mida kõike osatakse lisada. Kõik see on aga domineerivalt negatiivses toonis. Tegelikkuses aga on talv ju valguse aeg! Nädalapäevad peale talve algust hakkab valgemaks, päev pikemaks minema! Iga päevaga sammuke kevadele, uuele algusele vastu! Ja kui talv on lumine, siis on see igas mõttes väga valge ja helge aeg. See on ikka see pooltühja ja pooltäis tassi teema – kes kuidas asja näeb. Me võime elada oma elu ilusaks ja rõõmurohkeks, pannes tähele, et talv toob valguse ja helguse, või siis näha, et talv toob suured küttearved, libedad teed ja külma ilma. Me võime hõisata rõõmus, et õhtune pime aeg on super selleks, et teha ära kõik tubased tööd, mis tahtnud tegemist aga milleni valgel ajal pole jõudnud – või hädaldada, et pime, kole ja sünge on. Milline on sinu talv?

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev
Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Pilt: John Hain

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelSõnumid aasta viimase täiskuu nädalaks
Järgmine artikkelSõnumid 2021. aasta lõpu – ja 2022. aasta alguspäeviks
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

1 kommentaar

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi