Jõulunädala sõnumid 2021

1
14957
Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Foto. Jan Tinneberg

Aeg alustada uute ettevõtmistega. Hästi, mitte lihtsalt ettevõtmistega, vaid suuremate projektidega, mille eesmärgiks on sinu unistuste elluviimine. Ära kahtle oma suutlikkuses unistusi manifesteerida! Mida enesekindlam oled, seda edukam oled! Kuigi võid tunda, et pole valmis oma teel edasi liikuma, oled sa selleks valmis enam, kui arvatagi oskad. Sinu kogunenud elukogemused kuluvad nüüd marjaks ära. Võimalused, mis sulle seekord avanevad, on imelised. Ära näe vaeva, püüdes tormijooksuga vallutada ust, mis on sinu ees lahti. Usu, et kõik läheb libedalt ja takistused teel hajuvad. Keskendu ettekavatsetud plaanidele ja kõik laabub.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Pilt: John Hain

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelSõnumid aasta viimase täiskuu nädalaks
Järgmine artikkelSõnumid 2021. aasta lõpu – ja 2022. aasta alguspäeviks
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

1 kommentaar

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi