Jõulunädala sõnumid

0
15694
Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Foto: Rita E.

Sul seisab ees mõneti, võiks öelda, proovikivi. Seesama jõuluõhtu, jõululaud, kui laienenud seltskond laua ääres koos istub ja saab näha neid kellega koos (enam) ei ela. Energiad on seekord elavad ja jõulised ja kuigi on jõuluaeg ja peaks olema rahu ja ilu jne, on hoopis tugevad tunded ja vaka all hoitud asjad kaant kergitamas. Inimesed ei hoia enam keelt hammaste taga ega kannata vaikselt, vaid ütlevad välja selle mida tunnevad ja mõtlevad – ja sellega tuleb palju elektrit õhku ja võib tõusta kas just tüli, aga konfliktsed olukorrad on vägagi kerged tulema.

Kuidas nendest olukordadest tulla välja nii, et suud ja südamed saavad puhtaks räägitud, aga tülli ei mida ja uksi ei paugutata – selles seisnebki sinu eesseisev proovikivi. Kuidas suudad saavutada rahumeelse lõpplahenduse? Veel üks asi. Ära eelda, et need konfliktid ja tulejooned puudutavad vaid teisi ja sina pead olukorda maandama – sina ise võid ka sellesse suu puhtaks rääkimise puntrasse sattuda ja tuld võtta – nii et olukorra positiivselt lahendamine võib osutuda korralikuks pähkliks.

Ära karda seda, mis ees ootab ega mõtle kokku stsenaariume, mis iial ei teostu. Võta aga teadmiseks see, et peale asjade selgeks rääkimist on alati õhk puhas ja klaar ja edasi minna on palju lihtsam – tead, kes on kes praeguse seisuga ja reaalselt, mitte mingite vanade mälestuste najal, mis juba tuhmumas ja mida mälu on aja jooksul kujundanud teab kui palju ümber, lisaks sellele, et me ise muutume ajas ja muutuvad ka teised.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelLisatud maagiline harjutus! Tänulikkus on su parim sõber
Järgmine artikkelUuringud tõestavad, et meditatsioon lõõgastab keha, rahustab meelt ja vähendab stressi
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi