Juuli lõpunädala inglisõnumid

0
3931
Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Foto: Expanded Consciousness

Käes on aeg, mil taevas ja maa vahetavad kohad, ehk elu keerdub pea peale. Ees ootavad kardinaalsed ja ülikiirelt toimuvad elumuutused. Oled neid oodanud või ei, nüüd on nad ukse ees ja teevad oma kiire ja põhjaliku töö.

Võibolla oled juba ammu tahtnud töölt ära tulla, aga oled kummi venitanud, sest töö, kolleegid ja asupaik ju tuttavad, harjumuse asi… uus on tundmatu, ei tea kuidas klappima hakkab ja kas on ikka nii hea nagu loodad. Või on mõni suhe selline ei idane ega mädane, oled tahtnud jama ära lõpetada ja eluga edasi minna. Aga võibolla pole mõelnud ja pole mingeid viiteid sellele, et miski võiks muutuda/tahaks et muutuks, olnud.

Vahet pole, mis seis on seni olnud, aga nüüd tuleb sündmus või nende jada kui orkaan ja raputab su elu läbi.

Võid saada mingi eelaimduse, mis ees ootab, aga võibolla on ühel hetkel sündmused toimumas ja sina nende keskel ega saa kätt ette panna, et need peatada. Aeg annab arutust, kas need läbiraputused toovad endaga muutused, mis on kui taeva kingitus, õigel ajal ja õiges kohas, löövad õhu klaariks, lõpetavad venima ja ripakile jäänud suhted, tööd ära, nii et saad kerge südamega puhtalt lehelt edasi minna. Sama suur tõenäosus on, et “taevas kukub pähe” – sa ei oska midagi sellist ei oodata ega karta, aga see juhtub. Muutused on põhjalikud, olgu need sinu maailmavaatelised muutused või midagi, mida saab silmaga näha ja käega katsuda. Igal juhul tea, et miski siin ilmas ei juhtu niisama, kõigel on oma põhjus, saad sellele kohe pihta või millalgi hiljem.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi