1Hindamatute elamuste nädal

Foto: Conscious Lifestyle Magazine

Pöörane nädal on selja taha jäänud. Elus esimest korda – terve rida asju, kohti, tegevusi, hindamatu väärtusega vaated ja emotsioonid, äratundmised ja elamused. Pea hingetõmbepausita pöörane nädalalõpp, uued tutvused, hulgim emotsioone ja elamusi veel kõigele olnule otsa. Ei oskagi enam öelda, kui paljusid inimesi, keda pole teab mitu aastat näinud, taasnägemine, mõne seni vaid virtuaalsena esinenud inimese esmakordselt reaalis kohtamine ja infotulv. Mitmed ja mitmed äratundmised ja lõpuks ometi aru saamised. Mitu põhjapanevat teadasaamist koos äratundmisega, mis kokku hakkavad moodustama vundamenti täiesti uuele etapile elus, kui mitte suisa öelda – uuele elule. Ma olen rompväsinud, aga õnnelik, väga rahulolev ja harukordsel kombel kohati suisa pruun. Minu patareid on nüüd küll pakitsuseni täis laetud, silm särab peas ja karv kisub taas läikima, kuigi oma tuleviku kohta tean ma vaid üht – ma ei tea kõigevähematki ja mul pole vähimatki aimu, kuidas ma üldse hakkama saan – aga – ma ei muretse kopka eestki mitte! Sees on lihtsalt selline sisemine enesekindlus, rahulolu enese õnnestumistes ja usk, et nüüd saab ainult hästi ja veel paremini edasi minna. Lihtsalt peab!

Postituse edasi lugemiseks ei ole sul vaja teha midagi muud, kui klikkida nupukesele: “Loe seda edasi”

Tagasi

Energiavahetus 2017

Foto: Spiritual Opening

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Selgitusse: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.

Eelmine artikkelInglisõnumid niidukuu eelviimasesse nädalasse
Järgmine artikkelPõimukuu algusnädala inglisõnumid
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

61 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi