Juuli teise nädala inglisõnumid

36
11144

1Seitsmevennapäev

Foto: The New York Times

Nädal algab märgilise tähtsusega seitsmevennapäevaga. Kas sajab veel 7 nädalat või tuleb 7 nädalat päikest? Tagatipuks on veel 7. kuu ka. 7, õnnenumber, maagiline number…

Minu jaoks algab vältimatult uus aeg. Lõppenud nädalal sängitati maamulda üks inimene, kellega seoses saab minu jaoks üks ajajärk pöördumatult läbi, mööda.

Mitmed asjad on selgeks saanud, mitmed inimesed on selgeks saanud.

Veelkordne meeldetuletus endale, et iga asi saab ükskord läbi. Kõik möödub, nii hea, kui halb. Ja igaüks on oma saatuse sepp ja oma õnne valaja. Ning juhuseid ja juhuslikke inimesi meie eludes pole olemas. Sulgub kuskil üks uks, avaneb mujal mõni teine.

Ja – olge oma soovidega ettevaatlikud! Need võivad täituda ootamatul ajal ja ootamatul viisil, nii et te ei oska sellest rõõmugi tunda. Minu üks soov täitus, aga sel moel, et olen siiani kui puuga pähe saanud ja mulle mitte ei jõua pärale, et soov täitus, aga nii, et olen soovi täitumise ootamatust viisist ja faktist nii rabatud (mitte heas mõttes), et ei oska/suuda rõõmustadagi.

Sain läinud nädalal mitmeid olulisi õppetunde. Toimus tohutu energeetiline põlemine. Olin mitu ööd sisuliselt magamata, samas päevasel ajal ei olnud ma väsinud ega unine – ilmselt oli veri adrenaliinis, mitte adrenaliin veres… ees on ootamas veel ärevamad ajad.  Näis, kuidas need kujunevad.

Teile aga soovin turvalist seilamist elumerel!

Postituse edasi lugemiseks kliki nupukesele: “Loe seda edasi”

Tagasi

Energiavahetus 2017

Foto: Spiritual Opening

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Selgitusse: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.

Eelmine artikkelKoerakuu alguse inglisõnumid
Järgmine artikkelDan Brulé workshop Tallinnas avab läbi teadliku hingamise tee tervise juurde
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

36 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi