Kanarbikukuu 23.-29. kuupäeva sõnumid

0
24360
Tagasi
Järgmine

Uju oma rada mööda

Foto: Jonny Lindner

Elu on võitlus, kus võitlema peab…. mõte, mis ringles minu noorusaja neidude salmikutes… ja milline oli ka toonane – ja nüüd veel enam – kasvatuspoliitika – ikka pead pidevalt kellegagi kuskil millegi pärast maid jagama, parem olema, tõestama ja taevas teab mida kõike veel (polnud juttugi sellest, et kuula oma südame häält, mine oma teed, uju ristivoolu, tee seda, mida tunned, et sulle sobib, on sinu jaoks õige – isegi kui see on risti vastu levinud eelistustele ja arvamustele).

Ühel hetkel tunned, et see on võõras sõda, sa ei taha ja ei jaksa enam. Astud – mis astud, enamvähem komistad ja kukud sellelt kaklusrongilt oimetuna maha ja soovid mitte midagi enam millestki teada. Vähemalt mingikski ajaks, kuni taastud.

Minu jaoks on parimaks ravimiks muusika.

Läksin youtube´i ja klikkisin oma valitud lugude nimekirja ja kuulasin sealt mõned lood, kuni ühel hetkel märkasin, mis toimub.

Heakene küll, et juutuub on nuhk ja juba teab kes mulle meeldib, aga mu silme ette rullus vihjete nimekiri…

  • You win again (Sa võidad jälle)
  • Nothing´s gonna stop us now (Miski ei suuda meid enam peatada)
  • The winner takes it all (Võitja võtab kõik)
  • Heaven is a place on earth (Taevas on koht maa peal)
  • Simply the best (Lihtsalt parim)
  • The sign (Märk)

….ja neid märke tuli veel.. ja veel… kuni vaatasin neid pealkirju ja mulle meenus, mida teha tahan, kohe südamest… Ma ärkasin kui unest, mulle meenus juba varem aru saadud tõde – maadejagamised ja kaklused polegi minu jaoks, see ongi võõras sõda ja see ei anna mulle midagi head. Ainuõige ongi sellelt rongilt maha kobida ja eemale hoida ning minna ikka sinna, kuhu oma süda suunab ja mitte lasta kiskuda sinna, kuhu surutakse ühiskonna ja muude konnade poolt.

Muusika ja laulupealkirjad aitasid mind reele tagasi.

Mis on sinu meetod leidmaks end ja oma südamesoove üles, kui oled teiste poolt siia – sinna sikutatud, läbi raputatud ja ära väsitatud? Mis aitab sind rajale tagasi? Hoia see või need asjad oma silma all koos märksõnadega sellest, kuhu jõuda tahad või mis on sinu suurimad südamesoovid praegu. Siis on sul siht silme ees ja esmaabi kursilt kõrvale kaldumise vastu kohe käepärast.

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelSaku Suurhallis toimub Eesti suurim enesearengu koolitus
Järgmine artikkelKaidi Karilaid seminarist “Vali ennast”: et oma elu muuta, tuleb õppida usaldama iseennast!
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi