Kanarbikukuu kolmanda täisnädala inglisõnumid

0
3996
Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Foto: Cameron Gray

Nüüdseks oled ilmselt aru saanud, et vanaviisi jätkates uutmoodi tulemusi ei saavuta. Hiljuti oli su elus oluline sündmus – miski, millest olid teadlik, aga millega ometi viivitasid, tuli ilmsiks. See oli äratuseks, et sa teeksid mõningad elumuutused. Nüüd mõistad, et seda ei saa ignoreerida ja tegutsemine on vältimatu.

Käed rüpes istumine ja lootmine, et asjad ennast ise ära teevad või korda ajavad, ei too soovitud tulemusi. Meenuta vana tuntud lauset: igaüks on oma saatuse sepp ja oma õnne valaja. Ei tule sul niisama passides miskit head.

Seega sul on käes korraga nii vabaduse kui ärkamise hetk. Ära karda seda, mis on ees, vaid karda seda, et hoolimata äratusest istud kramplikult edasi või hakkad muutuste vastu sõdima, kartes, et need toovad endaga midagi koledat ja hirmutavat ja et uus ja tundmatu on ilmtingimata midagi halba.

Viis, mil moel näed ennast ja maailma, muutub nüüd jäädavalt, tuues endaga kaasa sinu kasvu ja julgustades sind tiibu sirutama. Ole avatud südamega ja võta kõik uus vastu ning rikasta oma kogemustepagasit!

Lase sisevaadetel end motiveerida, järgi oma südame tõeliste soovide ja intuitsiooni teed. Ära karda usaldada oma sisetunnet, see on äraütlemata tark ja annab sulle alati olulisel ajal vihjeid ja juhiseid, sinu ülesanne on õppida oma sisetunnet märkama ja õigesti lugema – sellest on suur abi.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi