Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Foto: Deposit Photos

Alateadlikud mõtted kerkivad pinnale – kõik, mille oled matnud oma sügavustesse, tunded, mida oled alla surunud, on vormunud rohketeks mõttelõngadeks ja need ujuvad nüüd pinnale ja annavad sulle mõista, et nad on kui tuli tuha all olnud, oodates oma hetke.

Sa ei saa põgeneda enda eest. Tunnete eiramine ei muuda neid olematuks. Allaneelatud lein ja pisarad ei kao, kui teed näo, et ma olen sellest üle. nad laskuvad sinu alateadvusse ja hakkavad sind vaikselt seest sööma, kui sa neid kestvalt ignoreerid. Sarnased tunded leiavad üksteist ja kogunevad suuremaks kogumiks – ja kui see kõik ühel päeval pinnale ujub, on selle hulgaga juba raske tegeleda. Lihtsam on tegeleda kõigega kohe siis, kui tunne tekib/olukord on.

Pead võtma aega enda jaoks, et mõtiskleda selle üle, miks tunned just nii nagu tunned ja mis oleks lahenduseks. Kui ise ei suuda välja mõelda, siis pöördu mõne usaldusväärse sõbra poole ja räägi temaga. Tehke ajurünnak, kui vaja. Ja vahel toob lahenduse suvaline juhuslikult sisse astunud inimene, kes muuseas poetab lahenduse su probleemidele.

Pea püsti ja usu endasse – küll sa hakkama saad!

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelSuvise pööripäeva ja jaanipäeva nädala inglisõnumid
Järgmine artikkelRetsept maasikapõllult – Imeline maasikatort
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi