Tagasi
Järgmine

Kevad  –  südames ja kalendris

Foto: Winter Owls

Kirka päikesega, lume sulama pannud ilmad tekitasid kevade tunde südamesse ja kuidagi iseenesest läksin riiuli juurde ja võtsin sealt veerand sajandi vanused iseenda kirjutatud luuletuste kaustikud välja ja hakkasin neid sirvima. Oh ja ah neid mälestusi, mis esile kerkisid! Oleks kui uuesti kõike  seda läbi elanud, kõik need sündmused, tunded, aastaajad, meeleolud… Meenus ühe sõbra kunagine ütlus: “Pole paremat mind, kui mina ise!”.

Väga õigesti öeldud.

Tõesti.

Mitte keegi teine ei mõista mind nii hästi…. Need ammused omaenda read mõjusid igavese nooruse eliksiirina ja paremini kui mis iganes preparaat, ravitee, teraapia või mis iganes muu asi enese kosutamiseks ja tervendamiseks. Tahaks lennata! Ja veel kõrgemalt….

Kevad algab 20. märtsil kell 18.15 – ja sel päeval on öö ja päev ühepikkused ning sealt edasi lähevad päevad aina pikemaks ja ööd jäävad lühemaks. Varesed ja nii mõnedki teised rändlinnud on tagasi ja annavad märku, et pikalt enam lume -ja külma aega pole, peagi on käes uus ärkamise ja tärkamise aeg.

Seadkem end selleks valmis!

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit ja lisaks kevade alguse erisõnumut, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelEestisse tuleb keha ja meele tervendamise ekspert Brandon Bays
Järgmine artikkelKevadise pööripäeva tähtsusest
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi