Tagasi
Järgmine

Kassisõnumid?

Foto: Erakogu

Kui selle nädala sõnumeid koostama hakkasin, sigines mulle abiline, kes surus end minu vastu, hakkas nurruma ja oli seekordsete sõnumite vahendajaks. Seega on ilmselt õigem väita, et selle nädala sõnumid on kassisõnumid, mitte inglisõnumid ;)

Üldise sõnumina on mul öelda seda, et kuula oma keha ja reageeri keha märguannetele nii koheselt ja täielikult kui võimalik, või muidu võib see kalliks maksma minna. Ära karda minna oma teed ja ujuda vastuvoolu – see mis sobib “kõigile”, ei pruugi sobida sulle ja väevõimuga millegi nii tegemine nagu kõik teevad, võib väga karmiks osutuda. Ja… juhul, kui sa ei saa aru oma kehast ja selle keelest, aga mõistad loomi, siis jälgi, mida nemad “räägivad”. Leia loom, keda mõistad kõige paremini ja jälgi. Kas sind aetakse aktiivsesse tegevusse, liikumisse, õue ja toa vahel pendeldama ehk karastama, meelitatakse loodusse jalutama või kuskile sooja end rõngasse kerima ja raamatut lugema – telekat vaatama või hoopis pikutama, olgu või keskpäev. Kas sind suunatakse end jõuliselt ja häälekalt välja elama või enne kui isegi aru saad, oled muutunud tasa – tasa heljuvaks ja poolhääli rääkivaks ning hästi rahulikult liigutavaks, vältides mis iganes äkilisi liigutusi. Et oleksid terve, peab kõik sinus olema tasakaalus, kõike parasjagu ja mitte liiast või puudu. Kui sind on paika timmitud, saad isegi aru, et ohoo, ma tunnen end üdini mõnusalt ja hästi – ja siis oled ka maksimaalselt tegus ja positiivses meeleolus, et oma elu ilusaks elada.

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum. Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Mohamed Hassan

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelPehme ja kõva kuuseis veebruariks 2020
Järgmine artikkelSõnumid sõbrapäeva nädalaks
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi