Kirbukuu 3.-9. kuupäeva sõnumid

0
20462
Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Foto: Pixabay

Sa püüad tormijooksuga saavutada seda, mille oled oma peas valmis mõelnud, et see variant peaks olema praegu võimalikest sulle parim, reaalseim ja saavutatavaim. Siis aga saad paugu vastu otsaesist, sest kihutad pea ees vastu suletuks jäävat ust. On valus, ajab vihale ja nördima. WTF (what the fuck – mida kuradit?), kipub pähe, isegi kui sa muidu sellistes väljendites end ei väljenda – aga sul pidi ju õnnestuma, no pidi!

Püüad uuesti, teisiti – ja ikka pauguga vastu suletud ust. Prõmmid ja rammid ja uksele ilmuks nagu tabalukke juurde, mitte et see hakkab järele andma… Anna olla. Ära tee endale rohkem liiga. Võta aeg maha, rahune, aruta mõne hea sõbraga läbi, mida ja milleks tahad saavutada, mida oled selleks teinud ja mismoodi oled põrunud. Selgus, miks pole läinud nagu soovisid, võib tulla ootamatu kergusega, niisamuti kui ka arusaamine, et vahest püüdsid saavutada midagi, mida sa ei vajagi ja mis pole sulle õige – ja saad äkki aru, mis on tegelikult hoopis parem variant. Kui oled saanud asjad selgeks ja siis üritad, läheb kõik korda ja oled takkajärge õnnelik, et see algselt rünnatud uks suletuks jäi.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Mohamed Hassan

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelPehme ja kõva kuuseis veebruariks 2020
Järgmine artikkelSõnumid sõbrapäeva nädalaks
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi