Tagasi
Järgmine

Kui aeg saab ümber

Foto: Whats Your Timeframe

Vahel me nii väga ootame mingit sündmust ja kardame mõnda teist ja soovime, et see ei tuleks… ja kõik läheb risti vastupidi: me saame selle, mida ei tahtnud ja soovitu jääb saamata. Me püüame lolli järjepidevusega soovida ikka jälle sedasama: et miski tuleks ja miski jääks tulemata – ja jälle kõik nässus. Kuni me oleme väsinud ja pettunud ning lööme käega: tulgu, mis tuleb!

Vahel ongi just seda lahtilaskmist ja maharahunemist vaja, et taevased jõud saaks rahus sättida asjad nii nagu meile parasjagu vaja on, et me areneks ja õpiks, saaks tehtu eest tasu – või mis etapis keegi parasjagu on.

Mina ka soovisin aastast aastasse ühte soovi, ajasin õigesti soovimise raamatustki näpuga järge, sõnastasin oma soovi ümber, et saaks selgem ja õigem… Mida kõike ma ära ei teinud, et edu saavutada – ja ei miskit! Ikka kõik seisis ja ei idanenud, küll aga mädanes, mis kole. Ma tahtsin ära!!! Aga ei saanud ja ei saanud ja ikka ei saanud.

Lõpuks lõin käega: saagu siis, mis saab, mina kah enam ei püüa!

Ja sim salabim, abrakadabra – oli vaid päevade küsimus, kui kõik äkki läks liikvele ja siis võttis sellised tuurid üles, et asjad toimusid juba tundidega, siis lahutas aina uusi sündmusi veel vaid näputäis minuteid. Mul oli tunne, et mul on veri adrenaliinis, mitte vastupidi, ma ei vajanud hommikul kohvi, et virguda. Mina, kes ma pole enam aastaid muusikat kuulanud, sest see on mind lihtsalt väsitanud ja närvi ajanud, kuna olen nii läbi omadega olnud, et mis iganes krõps või pisimure oli viimaseks piisaks, mis mu kannatuste karika lõhki ajas, kukkusin äkki seda kuulama nii arvutist kui bussisõidul moblast, nii et igasse käekotti rändusid kõrvaklapid, et nad oleks kohe võtta.

Siis aga tuli väga puust (küll mitte punane) vihje, et minu aeg kohas, kust tahtsin ära, saab läbi: selles kohas aega näidanud kellal kukkusid üleöö eest seierid ja tagasi panna neid ei saanud ja kella õigeks keerates kukkus tagant ka kellamehhanism – nii et kellaga polnudki muud teha, kui ära visata. Aeg sai ümber. Kõik. See oli selgemast selgem vihje minu jaoks, kuigi selleks hetkeks toimunud sündmused olid ise juba selle kinnituseks.

Nüüd aga ütles üles mu arvuti monitor – veel üks asi leidis, et on aeg lahkuda. Selle peale meenus mulle, et kevadel prakeerisin oma varudest välja kõik, absoluutselt kõik oma jalanõud peale kahe paari lemmik-sesoonsaabaste ja tossude, millega saab aastaringi käia. Terve suur kastitäis jalanõusid läks laiali jagamisele: jalanõud, mis olid muretsetud viimases hädas, sest midagi tuli ju jalga panna isegi siis, kui parajaid või mugavaid polnud võtta. Nii oli mul mis iganes probleemidega jalanõusid terve hunnik, millega ma end enam piinama polnud nõus. Võtsin otsuseks või keset suve saabastega käia, aga vot uut vales mõõdus või ebamugavat enam ei osta ja kõik! Ma andsin taevastele jõududele mõista, et mina ei astu enam sammugi ei siin ega vanaviisi.

Kui ma olin loobunud sündmuste tagant sundimisest ja vabastasin end valedest asjadest, hakkasid taevased jõud minu heaks tööle ja nüüd on vähem kui kuu ajaga juhtunud see, mida soovisin edutult aastaid.

Mul on, mille üle mõelda!

Aga nüüd siis selle nädala sõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid kassid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine
Eelmine artikkelHatu mõisas toimub Kundalini jooga festival
Järgmine artikkelSõnumid jaagupikuu viimaseks täisnädalaks
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi