Koerakuu 15.-21. kuupäeva sõnumid

0
21038
Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Foto: Gerd Altmann

Sul on nüüd viimane aeg võtta end kätte ja teha oma kodus ja elus suurpuhastus ning visata ära või laiali jagada kõik, mida sa enam ei vaja ja millest sul kasu pole. Nõud, mida hoiad selleks eriliseks korraks, mida sul kunagi ei saabu, riided, mida kannad siis, kui võtad maha või juurde… Nipsasjad, mis on ju nii nunnud, et neid ei saanud ostmata jätta, aga mida sul tegelikult pole kuskile külalistele näitamiseks välja pannagi… või kui ka on, siis varem või hiljem tabad end arusaamalt, et sa ei viitsi iga nädal pühkida tolmu kõigilt neilt loendamatutelt pisividinatelt ja nende vahelt… ja need asjad ränduvad tagasi kuskile karpi, kus neid ei näe mitte keegi peale sinu, kui sa järjekordselt suurpuhastust teed, avad sahtleid, kappe ja karpe ning nendeni jõudes õhkad, et ei suuda neid ära müüa ega anda ja samas ei kasuta neid ka…

Kui tahad muutuste, uute asjade, inimeste, kohtade saabumist oma ellu, pead neile ruumi tegema. Kui su elu on juba puupüsti täis mida iganes, siis su elu ongi seesama mis iganes ja uuel pole paraku sinu juures ruumi, pead selle vanaga leppima.

Las see puhastumine toimub omasoodu, see teeb vaid head.

Muutused võivad olla hirmutavad, kuid parem on probleemidega kohe tegeleda, kui nad vaikselt vaiba alla pühkida.

Tagasi
Järgmine
Eelmine artikkelHatu mõisas toimub Kundalini jooga festival
Järgmine artikkelSõnumid jaagupikuu viimaseks täisnädalaks
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi