1Juhused ja juhuslikkus

Kas teeb tähtede seis mingit tralli, või on põhjus milleskis muus, aga viimane aeg täheldan jälle seda, et inimestel on üksteisest arusaamisega tõsiseid raskusi. Algpõhjuseks lihtsalt see, et ollakse liiga väsinud, ei loeta kõike läbi, mis on kirjutatud, sinna juurde oletatakse, arvatakse ja kujutatakse ette, mitte ei loeta seda, mis kirjas. Pärast on süüdi kõik teised, aga mitte see, kes arusaamiseks liiga väsinud, aga tahab kohe oma küsimustele vastuseid või see, kes loeb diagonaalis ja tegeleb arvamisega lugemise asemel.

Tuleb ehk teilegi tuttav ette?

Läinud nädal oli mulle mäluvärskendamiseks teemal, et juhuseid pole olemas ja meie eludes pole ka juhuslikke inimesi. Kõik nad tulevad meie ellu kindla põhjusega. Minu poole pöördus paar inimest oma muredega. Ma lugesin, mis neil mureks – ja ma sain aru, et meie teede ristumine polnud juhuslik. See, mis neid vaevas, oli nii minu pärusmaa, kui üldse olla saab. Tuttavad teemad, tuttavad valdkonnad juba aastaid. Seega püüdsin võimalikult vähese mahuga anda maksimaalset infot, et mitte hakata inimesi infotulvaga üle uputama.

Ei ole olemas tühiseid muresid, aga on olemas olulisi tugesid.

Leidugu teie teelgi alati mõni tugi, millele/kellele vajadusel kindel olla!

Postituse edasi lugemiseks kliki nupukesele: “Loe seda edasi”.

Tagasi

Energiavahetus 2017

Foto: Spiritual Opening

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Selgitusse: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.

Eelmine artikkelSuvine Fortuuna tänulikkus
Järgmine artikkelJuuli teise nädala inglisõnumid
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

21 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi