Koerakuu kolmanda nädala inglisõnumid

0
3396
Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Foto: Animal Gals

Kas oled võtnud puhkuse välja ja käid puhkuse ajal kuskil mujal tööl, asendad puhkust või metsas-rabas marjul, seenel – ja sellele lisaks rahmeldad kodus remonti teha, korraldad elamist ümber, hoiad oma lapselapsi või kellegi teise lapsi kõigele eelnevale lisaks, või siis oled tööl ette võtnud mitmel rindel korraga rabelemise, igal juhul žongleerid oma kohustuste ja ettevõetud tööülesannetega.

Ennast kiitmast me ei väsi, kui oleme end kohustustesse uputanud ja saame teistele head teha, aga sellisel kombel puhkuse ajal end töödega üle kuhjates tegeleme enesepõletamisega. Tervis ei pea niiviisi pikalt vastu ja varem või hiljem tulevad tagasilöögid, tervis hakkab üles ütlema, tunda hakkavad andma kohad, mida kunagi vigastatud, ägenevad kroonilised haigused jne.

Jah, ilma rahata ei saa, aga raha teenimisega ei maksa ka hulluks minna, nii et tapad oma tervise ära. Kui rahahädad on kaelas, tasub pöörduda võlanõustaja poole ja siin pole midagi häbeneda. Eesti Võlanõustajate Liidu lehelt saate infot ka selle kohta, kuidas leida omale sobilik võlanõustaja ja mida selle valikul silmas pidada. Tartu linna elanikele pakutakse võlanõustamise teenust: “Võlanõustamisteenust osutatakse võlaprobleemidega või võlgnevuse tekkimise ohuga isikutele ja nendele, kes pole võimelised tekkinud (tekkivaid) rahalisi kohustusi iseseisvalt täitma.”

Ärge häbenege nõu või abi küsida. Ja alati on hea omada laia silmaringiga tugiisikut, kelle poole pöörduda, kui omal on mõistus otsas või tunded löövad üle pea kokku – aga tema seisab kui majakas, silm peas selge, näeb suurt pilti oma kõrvalseisja vaatenurgast.

Neile aga, kes on loomu poolest kui duracelli jänkud, tundes rõõmu sajal rindel rabelemisest ja kes jäävad haigeks siis, kui nad seda teha ei saa – neile soovin ma vaid jõudu ja jaksu sellise muljetavaldava suutlikkusega tegutsemisel!

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi