Kui aprillist saab mai… – inglisõnumid üleminekunädalaks

0
4284
Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Foto: Shroomer 83

Aprilli viimase päevaga algav ja maikuuks üle minev nädal toob sulle kauaoodatud selguse asjadesse, mis seni olid selge kui seebivesi ja lahenduse otsimine tundus jalgratta leiutamisena. Selgus nii vanades kui uutes asjades pole ainus, mida on oodata – kõik on äkki nii lihtne, arusaadav, justkui lapsemäng! Äkki näed puude taga metsa, oskad asju näha teise mätta otsast, raamist välja – mida iganes! See kõik on kui esimene sõõm õhku peale sukeldumist veepinnale tõustes – adrenaliin lööb veres möllama ja sa soovid seda edu – ja rõõmuelamust kogeda veel ja veel – ja see nädal pole kitsi võimaluste pakkumisel.

Siis, kui kired niigi juba lõõmamas, lööb elu sulle välja selle nädala trumpässa: uue elu. Mille või kellega seoses, mis sind isiklikult lähedalt puudutab, see uus elu väljendub, näitab nädal ise. Kas saad uudise uuest ilmakodanikust või alustad ise uut elu – uus töökoht, uus elukoht, kolid kallimaga kokku – kõik on võimalik, aga aeg annab arutust.

Üks mis kindel – see nädal saab olema päikest täis nii sinu südames, hinges kui silmis.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi