Kuuvahetusenädala inglisõnumid

0
18832
Tagasi
Järgmine

Korraga…

Foto: Playbuzz

…tulid tänavu nii esimene lumi kui ka kellakeeramine. Elus kipuvad üldse igasugused asjad korraga juhtuma – teate ju omast käest, et kui miski viltu läheb, siis raudselt läheb veel trobikond asju metsa ja kui kellelgi veab, siis oleks tal justkui mingi õnnemagnet taskus ja kõik läheb libedalt. Külgetõmbeseadus ei maga!

Mina sain täna aga kogemuse, mis peaaegu, et jahmatas. Olen püüdnud pikemat aega mis iganes viisil püüdnud oma elu ree peale saada ja asju positiivselt liikuma. Üle kivide ja kändude see käib ja vahel on tunne, et taon ikkagi pead seina, kuigi tõtt- öelda, on viimane aeg neid muutusi paremuse poole järjest enam ja nad on järjest märgatavamad.

Täna sain meili vastuseks oma meilile, mille saatsin 3 või 4 kuud tagasi ja ma olin juba lootuse kaotanud, et sellele vastata suvatsetakse. Ja nüüd siis tuli äkki vastus koos vabandusega, et seda meiliaadressi kasutatakse harva. Mulle jääb küll arusaamatuks, miks inimesed jätavad oma kontaktina maha meiliaadressi, mida harva kasutatakse, kohta, kus tegelikult oleks vaja kohest kontakti või siis vähemalt mida varem, seda parem – aga ega mina teistele mõistust pähe saa panna aga – fakt on, et ma sain vastuse kirjale, mille olin oma peas ammu prügikasti, lootusetute juhtumite hulka visanud.

Minu jaoks on see kinnitus, et ma olen suutnud oma maailma juba niipalju muuta, et suudan välja võluda ka need asjad, milleni varem ei küündinud – ja kes teab, mis tähed ma tulevikus endale kätte tuua suudan!

Sellega meenub mulle see soovitus, et ärge heitke lootust mõni hetk või meeter enne võitu!

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelHaldjasõnumid rehekuu viimaseks täisnädalaks
Järgmine artikkelInglisõnumid hingedekuu esimeseks täisnädalaks
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi