Kuuvahetusenädala inglisõnumid

0
18740
Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Foto: Wake Up World

Sulle on saabunud aeg lennelda kuhu hing ihaldab, reisida turvaliselt, ilma et peaks pabistama võimalike äparduste pärast (pagas läheb kaotsi, saabub hilinemisega, võõra toidu söömisest tuleb seedehäire või saad toidumürgituse jne jne). On aeg väljendada oma tundeid ja mõtteid, kartmata kurja kriitikat või valestimõistmist.

Sind valdab sisemine tasakaal ja rahu, oled armastatud ja kaitstud, vaba süümepiinadest, hirmust, vihast, armukadedusest – kõikidest negatiivsetest tunnetest. Sind valdab suur ja sügav tänutunne. Oled tark ja kaastundlik.

Kuula oma sisehäält, järgi seda ja asu tööle oma elueesmärgi nimel. Usu, et suudad süüvida oma sügavaimate ja varjatuimate tunneteni, millest sul omal aimugi pole olnud, kuid mille vangiks oled muutunud. Sinu elu mürgitab arusaam, kuidas elu peaks kulgema või keegi käituma, kuna on muutunud sinu kinnisideeks.

Sinu poolt loodud rida illusioone on su elu mõjutama hakanud, kuna toovad kaasa  sõltuvusi (hasartmängud, alkohol, liigsöömine, suitsetamine jms), millega püüad summutada oma sisehäält, tundeid ja emotsioone. On aeg hakata illusioone märkama ja mõistma, kuidas nad kontrollivad su elu ja tundeid.

Lase vabaks hirmud ja hinnangud, ära hoia kinni sündmustest, mis selja taha jäänud, kuid mille külge oled klammerdunud ja elad ikka jälle vana valu läbi. Lõpeta enesepiinamine! Täna seda kogemust, anna endale andeks ja lase olnul minna! Siis saab sind täita armastus, rahu – kõik see, mida tegelikult soovid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi