Lehekuu algusnädala inglisõnumid

37
11024

1Lehekuu esimesed inglisõnumid

Foto: Kelly Tan

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?
IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened.
Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Seda saad teha siin ja võtab vaid hetke. Täname!

Läinud nädalalõpp tuletas taas meelde, kuivõrd erinev on ilm Eesti eri paigus. Kui põhja pool sadas lörtsi ja oli hull tuisk ja tuul, siis lõunas oli õige vaikne, tuul oli puhanguline ja alla keskmise tugevusega, tibutas või sadas vahelduva eduga keskmise tugevusega vihma. Ei mingit lörtsi, tuisku või tormi. Pühapäeval sadas põhjas endiselt lörtsi, aga lõunas kiiskas päike helesinises taevas ja vahepeal sadas vihma rohkem nagu naljaviluks.

Sama erinevad on sama sõpruskonna, asutuse, grupi liikmete elud. Ühel paistab päike, teisel on pilkane pimedus. Kuid kindel on see, et öö on kõige pimedam enne koitu…

Postituse edasi lugemiseks kliki nupukesele: “Loe seda edasi”.

Energiavahetus 2017

Foto: Spiritual Opening

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Selgitusse: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.

37 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi