Linnukuu 20.-26. kuupäeva sõnumid

0
21544
Tagasi
Järgmine

Kuldaväärt aeg

Foto: Pixabay

Tänu rohkele ajale iseenda jaoks olen jõudnud läbi lugeda minu jaoks kaks väga olulist ja üksteist toetavat raamatut, mis loodetavasti muudavad minu elu totaalselt.

Anthony Williami “Meditsiinimeediumi Kilpnäärmeravi” raamat oli neist esimene ja teine on David Jonssoni raamat “Kõhusõber”. NB – kuigi üks raamat on justkui ainult kilpnäärmest, on seal juttu väga paljudest erinevatest terviseprobleemidest, mille tekitaja on üks ja sama kilpnäärmehaigustega ja kuigi teine räägib justkui ainult kõhust, tuleb juttu tegelikult kogu organismi tervisest ja soolestiku mikrobioota üliolulisusest ja “kõhuajust”.

Teen neist mõlemist vähemalt enda jaoks, ilmselt aga ka kuskile mujale, kokkuvõtte, sest nendes kirjutatu toetab üksteist ja on midagi, millest ma pole elus varem kuulnud, lugenud ega teadnud. William on koostanud kolm kuuri, millega oma terviseprobleemidest vabaneda, A, B, C – kergemast raskema kuurini, vastavalt igaühe vajadusele. Lisaks on raamatus rida retsepte ja menüüvalik, kuidas toituda, et saada lahti organismi kogunenud mürkidest, haigustekitajast ja saada tervis korda.

Tegelen praegu Williami raamatus toodud kilpnäärmeviiruse kõrvaldamise kuuriga, mida peab tegema vastavalt vajadusele kuu kuni paar aastat – aga mille nõrgimaks kohaks on osutunud see, et see läheb vähemalt minu jaoks nii roppkalliks maksma, et suure tõenäosusega pean kuuri katkestama rahapuudusel. Loodan siiski leida variandi, kuidas kuur läbida ja siis saan anda oma hinnangu ka sellele. Fakt on, et ma kogen, et nii Williami kui Jonssoni juhised töötavad ja on võimalik saada terveks ilma tablette krõbistamata, mis likvideerivad vaid sümptome, mitte põhjuseid. Jonssoni raamatus on üks eraldi lõik pealkirjastatudki ilusti ja selgelt: Ravi põhjust!

Jonsson kirjutab kui kulda! Tekst on ladus, väga hästi loetav, läbivalt positiivses toonis kirjutatud, teaduslikud andmed on lihtinimese jaoks arusaadavaks lahti seletatud, serveeritud eluliste näidetega, nii et mida lehekülg edasi, seda enam tunned, et sa oled suuteline saama iseenda kangelaseks, tehes kannapöörde oma elus ja tõusma fööniksina tuhast ja särama uhkema ja ilusamana kui eales varem.

Igal juhul soovitan lugeda kõigil, kel on probleeme kõhuga – on see kinni, lahti, gaase täis, või sööb nälg kogu aeg silmanägemist ja täiskõhutunnet ei saabu ega saabu – see raamat annab vastused. Ülekaalu ja kaalu mitte juurde võtmine seletatakse lahti. Ka seletuvad nii mõnedki nahahädade, stressi, depressiooni põhjused, alzheimeristki on juttu. Suht õhuke raamat, aga paksult teadmisi täis.

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelKaugvaatlusest ja -tajumisest, inimese kaasasündinud sensitiivsete võimete treenimisest ja nende igapäevasest kasutamisest
Järgmine artikkelVaata ja kuula oma südamega – osale vabastaval ühishingamisel
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi