Linnukuu 20.-26. kuupäeva sõnumid

0
21561
Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Foto: The Unbounded Spirit

Periood, mil isegi kõige mõtlematumad isikud tunnevad end ebakindlalt ja soovivad mediteerida. Oluline ongi leida rahu endas ning püsida omas elemendis ja tempos ning mitte lasta end loksutada teistest, sest iial ei saa ega jõua olla kõigi meele järele ja püüdes seda teha, kaotame iseenda. Pea meeles, et vahet pole, kuidas sa oled, teed või käitud, alati leidub kritiseerijaid – seega ole ise ja ela oma arusaama järgi, kui see just kellegi elu ja tervist ohtu ei sea või seadusevastane pole.

Säilita reibas meel ja usu, et iga segadus saab kord läbi, mõõnale järgneb tõus. Asjad ei juhtu elus niisama, kõigel on põhjus – ja see põhjus ei ole tihtilugu see, mis pinnal paistab, vaid on sügavamal peidus. Ehk oska puude taga metsa näha ja ära mine õnge ilusa jutu peale, sest kõik mis hiilgab, pole veel kuld. Kasuta oma talupojatarkusi ja vahel tuleb kasuks ajaloos tagasi vaadata.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelKaugvaatlusest ja -tajumisest, inimese kaasasündinud sensitiivsete võimete treenimisest ja nende igapäevasest kasutamisest
Järgmine artikkelVaata ja kuula oma südamega – osale vabastaval ühishingamisel
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi