Linnukuu 20.-26. kuupäeva sõnumid

0
21469
Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 6-10 kuupäeva vahel

Foto: Pixabay

Oled muutunud taastumise meistriks – vähemalt oled sellise mulje jätnud neile kellega suhtled. Isegi kui sa ise seda pole aru saanud, siis sa külvad rahulikkust ja harmooniat, suudad maha võtta pingeid ja näha asju teises valguses kui neid seni on nähtud – ja see toob nii mõnegi lahenduse või selguse.

Lisaks eelpool toodule oled mõõdukas oma tegemistes ja torkad silma kohanemisvõimega. Võibolla varem pole sul neid omadusi vaja läinud, aga nüüd on – ja see tuleb sul hästi välja. Me oleme tavaliselt iseendi karmimad kriitikud ja tümitame end ka siis kui oleme kiituse ära teeninud. Pea meeles, et see, et sa enda arvates pole küllalt hea, ei tähenda veel seda, et sa pole hea. Terves ilmas on loendamatu hulk neid, kes ei saa nende asjadega hakkama poolt nii hästi, kui sina.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi