Linnukuu lõpunädala inglisõnumid

0
17067
Tagasi
Järgmine

Kevad südames

Foto: Strange Farmer

Kalendrikevad on käes ja kevad on vallutanud ka mu kõutsikarja südamed. Või hormoonid, instinktid ja pagan teab mille. Igal juhul on mu kõutsid nii mehed, et kukuvad või kõhuli, kuna nii puhevil ja suureks aetud nagu nad on, ei suuda nad normaalselt käiagi! Nii isased, nii omavahel kraaklemisvalmis ja pläusid jagavad ja üksteist taga ajavad, et vaata ja imesta…. Mida nad siis veel teeks, kui ma va südametu poleks neil mune lasknud maha võtta?

Samas, teisest küljest, on mu isased ikka tõelised härrad ja mina nende südamedaam. Kuidas nad üksteise alla käivad minuga õrnustamas, räägivad madalal kurguhäälel mulle igasuguseid ilusaid asju, nühivad oma põski vastu minu omi, “väike peika” ronib sülle, võtab käppadega kaela ümbert kinni, lakub mu silmi, räägib õrnusi, ronib sülest maha, istub mu jalge ette maha, siis tõuseb tagajalgadele ja esikäpaga patsutab õrnalt vastu mu kintsu, et teda vaataks. Kui ma siis vaatan, vaatab ta mulle oma suurte ümmarguste silmadega otsa sellisel pilgul, et see tungib sügavale südamesse, laseb pilgu võrgutavalt vidukile ja ütleb täpina i-le veel ühe viimistleva “Nurrrrrr!”, mis ilmselt peaks iga naise põlvist nõrgaks võtma ja vallutama kalgimagi südame…

Enne kui toibuda jõuan, on järgmine võrgutaja areenil ja laulab oma kurguhäälset vokiratta vurinana kostuvat nurrumist, vidutab silmi ja poleerib end vastu mind, siis aga ei suuda enam tundeid vaos hoida, sõnadest jääb väheks ja ta näksib õrnalt mu ninaotsa, omal silmad kinni…!

Esihärra pühaks kohuseks on mind magama panna ja äratada, või siis vähemalt kontrollida, et ma ikka ilusti ja rahus uinun ja et ma hommikul elavate kirjas olen ja õhtusse välja ei magaks… Nii une – kui äratuslaul käib valju põriseva nurrumisega, sinna juurde mind või vähemalt mu kõrval olevat tekki masseerides pikema aja jooksul.

Härra Häbelik Armastaja ei söanda füüsilist avalikku kontakti võtta, tema poeb mulle voodisse kaissu siis, kui ma juba pikali olen ja tuli on kustutatud. Siis ta, justkui kogemata, eksib mulle kaissu, surudes end tugevalt vastu mind ja jääb norinal magama, magades hommikul peale mu ärkamist veel edasi, ilma et näeks või kuuleks, mis ümber toimub…

Mu ainus kiisupreili on aga väga kelmikas, ta lausa põrkleb ühest toast teise, vaatab kelmikal pilgul otsa ja juba on ta ei tea kuhu kadunud, et ilmuda välja sealt, kus ta nagu ei saaks olla… Üks mis kindel, igal ööl on ta mu kaisus, enne seda aga end igatepidi rullides ja keerutades ja püherdades mu kõrval oma krigi-krigi nurrumise ja saba nõkutamise saatel, mõlemad talle ainuomased tegevused. Kui vinged mehed temaga väga vinged püüavad olla, muutub tillukene lumehelbeke äkki nõiaellaks, ajades oma hambad irevile ja sisisedes kole kurjal kombel ja äsades nii kiirelt nii palju tousid, et keegi neid loendada ei jõua, hüpleb kiirelt minema ja juba mõni sekund hiljem peesitab kuskil üks ilmsüüta ilmega lumivalge tilluke kiisupreili, kes ei tea midagi sellest, kes kuskil ühe pisikese deemonipreili käest üle küüru sai.

Millised teie perelemmikud kevade hakul on, on talveroidumusest ärganud?

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2019

Foto: Somananda

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelMärtsikuu kundalini jooga teema Õnnelaboris: kehapuhastus
Järgmine artikkelNaljakuu algusnädala inglisõnumid ja fortuuna tänulikkus
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi