Lõikuskuu 10.-16. kuupäeva sõnumid

1
11583
Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Foto: Aviva Werner

Suvel on hea mõnus kolida küll, aga ära sa oma mure tõttu elukoha üle uisapäisa tegutse ega esimest elamist, mis tundub sobima, ära võtma kuku. Uuri elu, võta kaasa elektrik, ehitusmees, jurist, kui lähed elamist vaatama ja kuulama mis juttu räägitakse. Naha üle kõrvade tõmbamine käib ruttu, aga paljusid suppe ei õnnestugi ära süüa ja siis istudki portsu otsas, mida korda ei saa, milles elada ei kõlba ja millest lahti ei saa ja mille all on kogu raha ja laen ka kinni. Ja veel – kui näed kedagi omadest arutult käitumas, siis ära häbene nõu andmast, et nad ei teeks viga mida hiljem kahetsevad. Sa ei saa kätt ette panna, aga sa saad vähemalt anda neile ülevaate mida teha, kuidas teha ja mis võib millele järgneda. Igaüks elab oma elu ise, aga nõu võid ikka anda – siis on vähemalt oma südametunnistus rahulik – sa tegid, mis said, mitte ei vaadanud pealt, kuidas teised endale jama kokku keeravad.

Oled ilmselt ka rohkem kui küll kuulnud sel teemal lugusid, mis on juhtunud nendega, kes on hakanud laenude käendajaks ja või pannud oma kodu panti laenu tagatiseks. Neid, kes on kellegi teise laenuvõtu tõttu ise püsti hädasse jäänud või kodustki ilma jäänud on niigi juba rohkem kui küll, sa ei pea omapoolset panust andma selle pika kurva nimekirja pikendamiseks.

Mida aga võid rõõmuga teha – kasutada ära sooje ilmu, et teha kodus remonti – värvimis- ja lakkimistööd on eriti heateha – aknad saab lahti hoida, nii et kui mõni värv/lakk on tugeva lõhnaga, saab selle välja tuulutada, mitte ei pea ennast ja naabreid aroomide sisse jätma. Kui armastad mööblit renoveerida, siis ka seda saad selliste heade ilmadega teha, sest värvitavad-lakitavad-peitsitavad pinnad kuivavad ruttu ja aroomid lenduvad elamisest välja.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: 1ohww

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelRändaja Komeedi terrassil
Järgmine artikkelSõnumid augusti 17.-23. kuupäevaks
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

1 kommentaar

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi