Tagasi
Järgmine

Mida külvad, seda lõikad

Foto: Josephine

See kehtib nii elus kui looduses. Kui oled olnud hoolas külvama, hooldama ja kasvatama, saad rikkaliku saagi. Aga…. mida sa külvasid? Pisaraid, valu, alandusi, solvanguid, õelust, või tuge, abi, head nõu, armastust, tähelepanu, kiitust, hoolivust? Tuult külvad, tormi lõikad, teadis juba vanarahvas. August on lõikuskuu. Nüüd saad teada, mida oled külvanud…

Tunned, et on kriiskav ebaõiglus? Pea hoogu. Jahtu maha – ja alles siis analüüsi olukorda. Mõtle, mis ja miks sind leili ajab. Ja mida selle kuuma pea ja verega tegema kipud. Ja mida saavutaks, kui tõesti seda teed. Äkki on see läbimurre sulle vajalik, aga rahulikus olekus oleks sul hirm nahas ja ei söandaks, aga kui silmist tuleleegid käivad, teeksid ära, nii et arugi ei saaks?

Ja… kui ikka tunned, et pole õiglust ilmas – siis tea, et igal oinal on oma mihklipäev. Ei ole vaja s*tta sonkida, läheb haisema. Lase olla. Sigadega maadlemisel pole mõtet, ära määrite end mõlemad, aga rõõmu tunneb sellest ainult tema. Mida kauem see mihklipäev küpseb, seda tummisem tuleb. Aga ta tuleb, kindel.

Muidu aga – naudi neid saake, mis tänavu on oivalised võrreldes vihmaste ja pilves aastatega ja ära nuta selle üle, mis kuivuses kasinaks jäänud! Ja ära lase endale “kohvipaanikat” maha müüa. Mina olen ristinud “kohvipaanikaks” olukorra, kus mis iganes aastal mis iganes asi mis iganes põhjusel on äkki “nii kasina” saagiga, pole äkki enam kergelt kätte saadav või mis iganes see legend on, et nüüd on jubekole, hinnad aetakse lakke, inimesed satuvad paanikasse ja kukuvad massiliselt ostma seda kraami (kohv, suhkur, tatar, bensiin) kokku, mis siis, et kokkuahnitsetut ei jaksa nad üüratu ajaga ka ära kulutada, aga selle aja jooksul langeb selle toote hind ammuilma senisele tasemele… ehk et inimesed loobivad oma arutu käitumise käigus hulle summasid korstnasse ja lasevad endid rahameestel manipuleerida….

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelJuuli lõpunädala inglisõnumid
Järgmine artikkelLõikuskuu teise nädala inglisõnumid
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi