Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Foto: Tantra with Astiko

On aeg kasutada omadusi, mida kiputakse enim meestega seostama: loogikat, distsipliini ja korda. Su soovid on küll ehedad ja õiged, aga nad vajavad materialiseerumiseks selgemat piiritlemist ja korrastamist. Pane punkthaaval kirja oma tee soovitu saavutamiseni ja hoia sellest plaanist ka kinni ja ära lase kellelgi targutada ega jagada õpetusi, mida pole küsinud, teemal, kuidas nemad seda teeks. Siis oleks see ka nende elu ja nende valikud, mitte sinu oma.

Võta liidriroll oma karjääris ja mis iganes projektides, mille kallal töötad. Löö kord majja, järgi seda ja nii jõuad unistamisest – plaanide tegemisest ka nende realiseerimiseni. Ära kõhkle endas. Usu, et suudad olla diplomaatiline ja positiivne liider. Küll aga säti oma asjad paika, nii et saaksid olla veelgi tulemuslikum.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelJuuli lõpunädala inglisõnumid
Järgmine artikkelLõikuskuu teise nädala inglisõnumid
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi