Tagasi
Järgmine

Sa ei peagi alati suutma ja jõudma

Õhk ja tuul
Foto: Devont Art

Oh, kuidas ma olen viimased aastad püüdnud suuta ja hakkama saada – pehmelt öeldes tuuleveskitega võitlemisega. Kuidas ma lootsin, et ükskord peab õiglus võidule pääsema ja lõputu õudus lõppema ja kuskilt lahendus tulema. Ma kulutasin end, oma aega ja närve. Unustades, et seaga pole mõtet maadelda – poriseks saate mõlemad, aga ainult tema naudib seda. Hea öelda, kui veri oli juba adrenaliinis, mitte arenaliin veres!

Kui sain lõplikult kinnituse, et siin riigis sõidavad suured sulid tõllas, samal ajal kui sina samahästi kui võllas ripud, olemata mingigi suli, lõin kõigele käega. Saagu, mis saab! Ja ma tahan näha, mis saab!

Ja siis, justkui endena, hakati telekas kordama Harry Potteri filme. Headuse võitlus halvaga. Õpetus sellest, kui oluline on see, kui sul on tõelised sõbrad, keda võid alati usaldada. Kuidas ühtsuses peitub jõud. Elukestev võitlus kurjaga, millel ei paista otsa ega äärt, kuni siis, kui on tekkinud täieliku lootusetuse ja ahastuse tunne, äkki kõik muutub. Lõpuks hakkab hargnema mitmeetapiline lõpuheitlus, kuni lõpuks hea võidab halva.

Kuidas Potteri lugu on paljus sarnane sellega mida olen oma elus läbi elanud… ja kuidas alati, kui elus sein ette tuleb, otsin Potteri üles ja saan nendest lugudest jõudu, jõudu minna või paljajalu Himaalaja tippu.

Kui ma siis istusin, järjest kahanev taskurätipakk süles, Potterit vaatamas, toimusid minu elus muutused. Mõne päevaga sain eri asjade kohta teada, et ma ei ole üksi. Lahendused on olemas. Ja et mind on toetamas, võiks öelda, minu salajane vennaskond. Minu Fööniksi Ordu.

Nii et – alati ei peagi suutma ja jõudma, vaid peab laskma minna – küll siis lahendus tuleb.

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelLõikuskuu algusnädala inglisõnumid
Järgmine artikkelMädakuu kesknädala inglisõnumid
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi