Lõikuskuu teise nädala inglisõnumid

33
12185

1Lõikuskuu. Viljakoristuse aeg.

Foto: Characters & Art

Me ei korista ainult selle saaki, mida maamulda külvasime või istutasime. Me lõikame ka oma enda sõnade ja tegude saaki. Oma valikute ja otsuste tagajärgi. Tuult külvad, tormi lõikad – teate seda ütlust?

Mõelge, mida teil on tänavu lõigata.

Mina olen jälle ühe õppetunni võrra targem. Teoorias ma teadsin, et kui midagi väga kirglikult tahad, siis hakkavad nähtamatud jõud sinu heaks tööle. Sel suvel kogesin ma äratundmist, pärale jõudmist, oma õige koha leidmist. Seal olles ei suutnud ma pisaraid tagasi hoida, sest see miljon tunnet ja emotsiooni, mis mul üle pea kokku lõid ja vere vemmeldama panid, olid kui sada orkaani korraga mu sisse lahti lastud. Kõik oli äkki arusaadav, selge, olin vastused saanud. Ma olin kohas, kus tundsin, et – kõik on paika loksunud, kõik on õige ja ma olin äkki kui kala vees. Ei mingit ängi või millegi seletamatu taga igatsemist, millegi puudust, millegi vajamist, mis pidevalt sees närib ja toksib peas ning ajab hulluks ja teeb õnnetuks. Paraku see koht on minu elukohast küllalt kaugel ja sinna pääsemine, eriti aga elama asumine polegi nii lihtne.

Koju tagasi jõudnult ei saanud ma mõtteid mujale, ma nägin kõike olnut unes, ma nutsin patja, ma nutsin ärkvel olles – õnnest ja erutusest, et ma leidsin, ma leidsin, ma leidsin oma õige koha, kus süda rõõmust rõkkas, hing sees hüppas ja kõik oli nii õige, nii hea…. ma põlesin oma meenutustes nii, et tundsin, kuidas lõkendan näost ja kõrvadki olid tulikuumad…

Taevased jõud panid seda kõike tähele. Iga päev (!) sain ma märguandeid, et mu soovist on aru saadud, ma mõlgun meeles. Siiani – iga viimane kui üks päev tuleb mingigi killuke selle minu õige koha teemal. Ma olen leidnud ootamatuid mõttekaaslasi ja toetajaid ja – ma tunnen selgelt, et seekord on mul asjas nii meeletu kirg sees, et taevas seda asja niisama ei jäta. Ma usun, et varem või hiljem olen ma oma päris õiges kohas ankrusse visanud ja saan öelda, et see on päris minu, armas, kallis, kindel kodu, tema õiges kohas….

Ma sain ka sellest aru, et ega sisetunne ei lase kirgi valla, kui asi õige pole. Kui sisetunne kiidab asja heaks – siis te alles saate tunda, kui kirglikud te millegi suhtes võite olla ja kui meeletult midagi ihaldada, sest see oli selle ühe ja ainsa, selle ainuõige äratundmine.

Teile, Hingepeegli lugejad, soovin, et leiaksite põhjuse selle sisemise tule lõõmama löömiseks!

Postituse edasi lugemiseks kliki nupukesele: “Loe seda edasi”.

Tagasi

Energiavahetus 2017

Foto: Spiritual Opening

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Selgitusse: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.

Eelmine artikkelPõimukuu algusnädala inglisõnumid
Järgmine artikkelInglisõnumid mädakuu kesknädalaks
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

33 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi