Mädakuu kesknädala inglisõnumid

0
3439
Tagasi
Järgmine

Põrgust paradiisi

Foto: Youtube

On kirjutatud, et geniaalsuse ja hulluse vahel on vaid üks samm. Täpselt samamoodi on vaid üks samm põrgu ja paradiisi vahel.

Teoorias ja unustatud praktikas ma teadsin, et öö on kõige pimedam enne koitu, ehk kõige raskem on veidi enne asjade lahenemist ja probleemide kadumist, kuid teine asi on see, kui oled olukorras sees ja hulluksminekuni kurnatud ja ärapiinatud kõikidest aina kuhjuvatest jamadest, millel ei paista otsa ega äärt.

Nüüd aga kogesin värskelt seda, kuidas käib prõks ja kõik muutub üleöö.

Terve möödunud nädal on olnud sündmuste konveierliin. Iga päev midagi keeletuksvõtvat, rabavat, uskumatut ja nii õigel ajal ja õiges kohas.

Vaid üks nädal – ja mul on olemas lahendus, kuidas saada oma tervis korda, kuidas lahendada elukohamure, kuidas saada jagu mind enim vaevavast probleemist, mis mind lausa hulluks ajamas, minuga on tulnud lepitust otsima need, kes ennist püüdsid mind nii maatasa teha kui üldse võimalik ja kõige lõpuks viidi täiesti ootamatult mind vastu nädalalõppu ligi sajakilomeetrisse kaugusse, osa saama ühe mulle seni tundmatu mehe, kes peab nii pulmavanema, õhtujuhi kui muusiku ametit, esinemisest.

Pidin tõdema, et see mees on küll õige ameti peal. Edevust piisavalt palju, et esinedes end hästi tunda, jutt jooksis, huumorisoon oli olemas ja töökorras, oskas soravalt rahvaga suhelda ja läheneda igaühele just talle sobival viisil. Laulmise üle polnud ka põhjust kurta – ei pomisenud omale põue ega kilanud peenikese häälega nagu kastraat. Ja mis minu tundlikele kõrvadele ülimalt meeldiv – võimendus oli normis, mu kõrvade tummikiled ei olnud lõhki kärisemas ja süda pahaks minemas ülevõimendatud tümakast, millega enamuse esinejate ja kontserdite puhul olen kokku puutunud, mistõttu olengi vältima hakanud igasuguseid kontserte ja üritusi, kuna mul hakkab juba esimese poole tunni jooksul oksendamiseni halb. Ehk et – minupoolne heakskiit! Ei plaaninud küll reklaampostitust teha, aga te niikuinii küsite, kellega tegu, seetõttu lingin tema kodulehe siia.

Vot selliseid äkilisi ja kardinaalseid kannapöördeid saab elu teha – nii et – uskuge, et ka teie elus on see võimalik ja et tõesti, siis, kui on tunne, et kõik, ma enam ei jaksa, on pääsemine juba lävele jõudmas.

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelLõikuskuu teise nädala inglisõnumid
Järgmine artikkelViljakuu eelviimase nädala inglisõnumid
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi