Mädakuu kesknädala inglisõnumid

0
3405
Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Foto: Morty Lefkoe

Kui su elus on viimasel ajal olnud segadust ja selgusetust, vastamata küsimusi, siis nüüd võid kergendatult hingata, sest kõik segased, arusaamatud ja ähmased asjad saavad selgeks. Puudunud puslekillud ilmuvad välja ja kõik loksub paika, tervikpilt saab kokku. Peale seda on seni keerulise ja raskena tundunud valikud, otsused, tegemised lausa lihtsad ära teha. Mitte miski ei tundu enam võimatu või üle mõistuse olev.

Kui kõik segased asjad on selgeks saanud ja keerulised asjad muutunud lihtsaks ja tervikpilt silme ees, ei maksa imestada, kui järgnevalt saab alguse uus elu. Uus elu uue maailmavaate, suhtumise, eesmärkide või ideaalidega. Võibolla võtad üldse ette vahetada töö – või elukohta või minna õppima. Igal juhul – sul algab uus hingamine, saabub uus värskus, uus algus.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi