Mädakuu kesknädala inglisõnumid

0
3409
Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 6-10 kuupäeva vahel

Foto: Art Station

Sel perioodil puutud kokku traditsioonide teemaga. Kas ootab keegi sinult, et oma töödes, tegemistes või koduses elus järgiksid traditsioone, või ootad sa seda ise teistelt. Samuti võid tööga seoses kokku puutuda/tutvuda traditsioonidega. Mis iganes kujul see ka ei ilmne, aga sel nädalal oled seotud selle teemaga.

Sellele lisaks kannad oma hinge eest hoolt ja sel teel tuleb sul tegemist spirituaalse autoriteediga. Ükskõik mis vallas see ka pole, aga ikka on kasulik mõelda ka oma peaga ja kasutada tervet talupojamõistust ning kuulata oma sisehäält: see, et keegi on autoriteet, mainekas, positsioonikas, ei tähenda veel seda, et ta sulle sobib ja et tema sõnu puhta kullana peaks võtma või tema nõuandeid või lausa käske orjalikult täitma lihtsalt selle pärast, et nii tähtis nina seda ütles. (Rõhutan seda seetõttu, et see nädal on hoiatus pettuse kohta). Kui aga sinu süda laulab talle kaasa, siis lase end vabaks ja võta see kogemus vastu. Isegi kui pärast peaks selguma, et kõik polnud nii nagu alguses paistis või tunned end petetuna, pea meeles: ka halb kogemus on kogemus ja see on õppetund elust. Positiivsel juhul võid aga kokku puutuda inimesega, kes on kui taeva kingitus ja kes aitab sul vabaneda sisemisest sasipuntrast või murekoormast, toob sulle valguse tunneli lõppu, süütab sära silmis ja taastab usu sellesse, millesse usku praegu enim vajad.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi