Mahlakuu kesknädala inglisõnumid

24
4532
Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Selle sõnumiga annavad sinu inglid sulle teada sellest, et just praegusel momendil suudad sa perfektselt eristada tõde valest  ning oled oma hetkeolukorra tõega sina peal. Ainus, mida sa hetkel tegema pead, on usaldama oma sisetunnet ning vastavalt selle järgi ka  armastaval moel tegutsema.

Kui oled otsustanud tegutseda, tead sa täpselt, mil viisil ning kuidas vastavalt sellele ka käituda. Tea, et inglid on sinuga sulle alati oma nõu ja jõuga abiks ning kinnitamaks, et kõnnid õigel ning valgusküllasel rajal. See sõnum võib sulle viidata ka sellele, kus võib juhtuda, et pead pingutama ja oma hetke emotsionaalse aja lihtsalt üle elama, kuid peagi on see kõik möödas ning tunned, kuidas kõik muutub kergeks ja lihtsaks.

Ka pole võimatu see, et võid mõnel hetkel tunda end tegutsemiseks liiga väsinuna või emotsionaalsena ja tahaks lihtsalt kuhugi üksinda kerra ning omaette tõmbuda, teistest eemale. Põhjuseks on see, et oled seadnud kahtluse alla oma otsuse õigsuse. Seetõttu tahavadki inglid sulle märku anda sellest, kui tunned end tühjaks tõmmatud sidrunina, siis oled selle reeglina ise põhjustanud, sest tavaliselt röövib just süütunne sinult võimaluse olla energiline ja õnnelik. Sellisel juhul on eriti oluline paluda abi inglitelt, kes aitavad sul oma usku tugevdada. Pane tähele, et sinu elu igal sammul avanevad sulle uued võimalused ja ainus, mida sa tegema pead, on neid märkama ning neist võimalustest kinni haarama. Need aga on märgid sellest, et oled oma tegemistega õigel rajal.

Võta endale tegutsemiseks aega, samas ära mõtle pikalt ega kuluta seda. Usalda end painavates küsimustes oma tundeid ja otsuseid ning tea, et inglid juhatavad sind vastavalt olukordadele ka tegutsema. Peamine on see, et väldiksid iga hinna eest asjade edasi lükkamist ning viivitamist. Seevastu, et sa ei võtaks korraga liiga palju endale ette, tee endale parem väikestest vaheetappidest koosnev tegevusplaan ning järgi neid samme, mida oled oma eesmärkide saavutamiseks püstitanud.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelMiks mehelik mees armastatu eest põgeneb?
Järgmine artikkelTee ise – Vitamiinide- ja mineraaliderikas kuusekäpa energiajook
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

24 KOMMENTAARI

  1. Teie inglisõnumid on. Olnud alati nii huvitavad ja tähtsad need on mull läinud alati täppi . Aitäh need sõnumid on teinud mu päeva rõõmsaks. Päikest teile.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi