Mahlakuu kesknädala inglisõnumid

24
4379
Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 6-10 kuupäeva vahel

Foto: Vitality Magazine

Selle sõnumiga tuletavad sinu inglid sulle meelde seda, et sa aktsepteeriksid ja usaldaksid oma sisemist häält, sest sinu sisetunne on just see, mis juhatab sind alati õiges suunas. Ära kahtle ning usu rohkem endasse ja oma võimetesse!

Sulle võib küll tunduda, et siin Maal on kummaline elada, aga tea, et Universum on sind varustanud imelise andega/kingitusega, millega saad siin lihtsalt ja usaldusväärselt ja alati õiges suunas navigeerida. Läbi ja ümber kõikvõimalike salakavalate käikude/lõksude, kivide ja kändude – selleks andeks/kingituseks oled sa endale sünniga kaasa saanud oma sisemise GPSi – intuitsiooni. Ainus, mida sul selle eduka kasutamise juures ära õppida tuleb, on mõista üht – millal räägib/tõstab pead sinu EGO ning millal sinu hing ja siis usalda oma hinge ja järgi tema kutsele ning nõuandele.

Foto: Thrive Global

Kohe, kui sulle saab harjumuseks usaldada oma intuitsiooni ja sellele järgneda, oskad ka ilmeksimatult ning arukalt seda igas olukorras kasutada. Usu, et suudad siis endale „käigu pealt“ selgeks teha, kas konkreetne inimene või olukord, kellega/millega kokku puutud, on usaldusväärne või mitte. Kas inimene/olukord töötab sinu kõrgema hüvangu heaks või mitte.

Selleks, et saada meistriks oma intuitsiooni kasutamises, pead alustama sellest, et hakkad kuulama ning usaldama oma enese sisemist häält. Sul tuleb oma sisetunnet treenida, see on samamoodi “lihas”, mis tahab vormis püsimiseks pidevat treenimist saada ning kui usaldad oma intuitsiooni  järjekindlalt ja tead, et sellel on alati õigus, siis sinu sisemine tarkus muudkui kasvab ning hakkab mõjutama kõike seda, mida sa teed ning millega oma elus kokku puutud. Kõik sinu edaspidised tehtavad otsused näivad siis nii lihtsad ja tulevad mängleva kergusega. Usalda oma hinge ning tea, et ta soovib sulle alati seda, mis teenib sinu kõrgemat hüvangut ja ainus, mida oma tänu välja näitamiseks tegema pead, on teda jäägitult usaldama, sest sinu hing ei vea sind kunagi alt.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

24 KOMMENTAARI

  1. Teie inglisõnumid on. Olnud alati nii huvitavad ja tähtsad need on mull läinud alati täppi . Aitäh need sõnumid on teinud mu päeva rõõmsaks. Päikest teile.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi